Integracja SchaffaShoes z PayPal

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Integracja SchaffaShoes z PayPal

Po raz pierwszy w Polsce klienci podczas zakupów będą mogli skorzystać z najnowszej usługi PayPal Access. Wdrożony w SchaffaShoes pierwszy system identyfikacji tożsamości pozwoli robić szybkie i wygodne zakupy w sieci wykorzystując login i hasło z systemu PayPal.

- W dobie smartfonów, kupowanie powinno być proste i wygodne, bez zbędnych przestojów. Dzięki PayPal Access, wpisywanie prywatnych danych, adresu wysyłki czy numeru rachunku bankowego nie jest już konieczne. Wystarczy login i hasło do konta PayPal – mówi Matt Komorowski, szef sprzedaży w PayPal Środkowa i Wschodnia Europa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PayPal Access zapewnia klientom i sprzedawcom wszystko co jest niezbędne do utworzenia konta i dokonania transakcji – weryfikację użytkownika, dane adresowe i szczegóły płatności. Uproszczenie logowania i tworzenia konta, może zwiększyć konwersje i lojalność klienta. Jak pokazują badania, niemal jeden na czterech konsumentów porzuca swój koszyk gdy jest proszony o założenie konta.*

- Zakupy to przyjemność. Dlatego staramy się by nasi klienci nie tracili czasu na formalności. Schaffa Shoes to pierwszy sklep w Polsce, który wprowadził szybkie logowanie przez PayPal. Cieszymy się, że dostęp do znanych marek i producentów w naszym sklepie jest teraz jeszcze prostszy – mówi Marcin Mystkowski z SchaffaShoes.

*ForresterResearch. „Wymóg rejestracji obniża konwersję” 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij