Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie

24 listopada odbędzie się konferencja World Usability Day Kraków. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie „Użyteczność systemów finansowych”.

Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) powstał w celu promocji takiego podejścia do projektowania, które czyni technologię bardziej przyjazną dla ludzi. W ubiegłym roku w WUD wzięło udział ponad 40 000 osób w 140 miastach na całym świecie. Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie będzie jedynym tego typu wydarzeniem w Małopolsce i jednym z najważniejszych w całej Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program całodniowej konferencji obejmuje sześć prelekcji przygotowanych przez znanych i cenionych specjalistów z dziedziny Usability i User Experience. Organizatorzy przewidzieli także wieczorną integrację uczestników w jednym z klubów na krakowskim Kazimierzu.

Do uczestnictwa w konferencji zaproszeni są w szczególności wszyscy przedstawiciele branży interaktywnej i nowych mediów, specjaliści User Experience, osoby związane z branżą finansową oraz studenci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej (ul. Meiselsa 17). Szczegółowe informacje (program, lista prelegentów, informacje dotyczące rejestracji uczestników) znajdują się na oficjalnej stronie konferencji oraz na Facebooku.

Organizatorem konferencji jest południowy oddział CHI Polska (grupa zrzeszająca specjalistów z dziedziny User Experience) oraz firma Sabre Holdings.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij