Familijne Pikniki Wakacyjne gościły w ośmiu nadmorskich miejscowościach!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Familijne Pikniki Wakacyjne gościły w ośmiu nadmorskich miejscowościach!

Zakończył się cykl Familijnych Pikników Wakacyjnych, weekendowych imprez rodzinnych realizowanych na plażach popularnych nadmorskich kurortów turystycznych od 10 lipca do 30 sierpnia. Wspaniałą rodzinną zabawę i aktywny wypoczynek zapewniły marki Familijne, Hellena i Jolly baby.

Z licznych atrakcji bezpłatnie skorzystało prawie 30 tys. urlopowiczów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wakacyjne weekendy na plażach ośmiu popularnych miejscowości turystycznych królowała wspaniała rodzinna atmosfera. Wesołą zabawę, aktywny wypoczynek, emocjonujące rozgrywki zapewniły Familijne Pikniki Wakacyjne. Rodzinne imprezy odbyły się we Władysławowie, w Łebie, Ustce, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Niechorzu, Świnoujściu i Międzyzdrojach. Liczne atrakcje przyciągnęły tłumy urlopowiczów, w aktywnościach uczestniczyło około 28 500 osób. 

Marki Familijne, Hellena i Jolly baby zapewniły zabawę i relaks plażowiczom w każdym wieku. Postawiły na rozrywki, które angażują, aktywizują, integrują, służą lepszemu poznaniu bliskich oraz pokazują, jak w ciekawy i kreatywny sposób można spędzić czas nad polskim morzem. 

Na Familijnych Piknikach Wakacyjnych największą popularnością cieszyły się atrakcje sportowe. Piłkarzyki stołowe, plażowa piłka nożna czy ścianka celności strzału przyciągały małych i dużych zawodników. Ogromne zainteresowanie najmłodszych wzbudzały: teatrzyk plażowy, zmywalne tatuaże, kolorowanie obrazków, zabawy na zjeżdżalniach oraz w basenie z piłeczkami. Fantastyczna atmosfera zabawy płynęła z rodzinnego układania mega puzzli, budowania zamków z piasku oraz uczestniczenia w licznych quizach i kalamburach. Zmęczeni goście chętnie relaksowali się na wygodnych leżakach. Nie zabrakło konkursów ze słodkimi nagrodami. Do śmiechu i żartów skłaniały chrupiące wafle Familijne, orzeźwiająca Oranżada Hellena i owocowe galaretki Jolly baby, które idealnie dopełniały wspólne plażowanie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij