Interactions Europe otwiera kolejne zagraniczne biuro, tym razem w Lublanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Interactions Europe otwiera kolejne zagraniczne biuro, tym razem w Lublanie

Sieć reklamy natywnej Interactions Europe otwiera kolejną zagraniczną placówkę, tym razem w stolicy Słowenii. Pokieruje nią Iztok Malačič, który będzie także odpowiedzialny za budowę struktur sieci w regionie adriatyckim.

Interactions Europe konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju i buduje placówki w najważniejszych krajach i regionach Europy. We wrześniu 2015 sieć otworzyła kolejne zagraniczne biuro, tym razem w Lublanie, stolicy Słowenii. Placówka ta będzie odpowiadać za sprzedaż reklam i nadzorowanie prowadzonych przez siebie kampanii, a także pozyskiwanie nowych wydawców i rozwój sieci w regionie adriatyckim, czyli obejmującym Włochy i państwa dawnej Jugosławii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowo otwartym oddziałem Interactions Europe pokieruje Iztok Malačič. Jest on od ponad 16 lat związany z rynkiem reklamowym i medialnym na Słowenii i w Europie. Był między innymi członkiem zarządu słowackiej publicznej telewizji i radia, a także członkiem działającego w Brukseli komitetu wykonawczego organizacji EGTA, która zrzesza przedstawicieli reklamowych z większości europejskich stacji telewizyjnych i radiowych.

Iztok jest osobą zorientowaną na realizację celów i skuteczne rozwiązywanie problemów. Ma przy tym niezwykle bogate doświadczenie mediowe i reklamowe, doskonałe relacje z przedstawicielami naszej branży w wielu krajach. Dowiódł wielokrotnie, że potrafi budować skuteczne zespoły i równie skutecznie nimi zarządzać. Ze swoją wiedzą i doświadczeniem stanowi dla nas bardzo dużą wartość. - mówi Paweł Milcarz, partner zarządzający Interactions Europe.

Interactions Europe jest siecią reklamy natywnej, założoną w Polsce. Sukcesy w sprzedaży reklamy natywnej oraz implementacji rozwiązań zabezpieczających wśród największych wydawców treści internetowych spowodowały, że sieć otrzymała od amerykańskiej firmy Solve Media (właściciela i globalnego operatora technologii reklamowo-uwierzytelniającej type-ins) wyłączność na jej reprezentowanie na terenie całej Europy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij