Klara Piechowska-Goss przechodzi do SW Research

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Klara Piechowska-Goss przechodzi do SW Research

Klara Piechowska-Goss dołączyła do agencji badań rynku i opinii SW Research. W firmie będzie zajmować się merytoryczną opieką nad ilościowymi projektami badawczymi oraz analizą danych.

Klara Piechowska-Goss jako absolwentka Instytutu Socjologii (2011) rozpoczęła pracę w branży badawczej w 2010 roku w Gfk Polonia, następnie od 2013 roku pracowała w IRCenter na stanowisku Marketing Research Managera. W SW Research Klara Piechowska-Goss jako Senior Project Manager przejmie opiekę nad analizami dotyczącymi badań trackingowych oraz utrzymywaniem bieżących i nawiązywaniem nowych relacji badawczych klientami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Doświadczenie Klary w prowadzeniu badań CAWI oraz praktyczna wiedza analityczna idealnie wpisują się w ofertę badawczą SW Research, w której gwarantujemy klientom komfort pracy z doświadczonymi badaczami, utrzymując wysoką jakość wykonywanych badań – komentuje Piotr Zimolzak, wiceprezes i szef działu analiz SW Research.

To nie koniec zmian personalnych w SW Research. Od października dział komunikacji i PR powiększy się o Katarzynę Skłodowską.

Katarzyna Skłodowska na stanowisku asystenckim wspierać będzie bieżące działania firmy. Katarzyna Skłodowska zakończyła właśnie staż w SW Research, jest studentką dziennikarstwa i PR na Uniwersytecie Warszawskim.

Cieszy mnie, że Kasia zdecydowała się rozwijać kompetencje w naszej firmie. W czasie stażu dała się poznać jako zaangażowany i szybko uczący pracownik – dodaje Agata Łukasiewicz, Communication Manager SW Research.

Agencja badawcza SW Research jest liderem i prekursorem społecznościowych badań realizowanych przez Internet w Polsce. Oferuje profesjonalne rozwiązania badawcze, usługi analityczne i doradcze. SW Research w swojej działalności łączy wiedzę z zakresu nauk społecznych i ścisłych oraz kompetencje w obszarze technologii informatycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij