Z Polsat Media do One Horizon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z Polsat Media do One Horizon

Do One Horizon dołączyła Anita Dąbrowska. W dotychczasowym przebiegu kariery współpracowała m. in. z Polsat Media oraz Redefine – spółką wprowadzającą do Internetu formaty telewizyjne grupy Polsat.

W One Horizon, Dąbrowska będzie odpowiedzialna za monitoring kampanii reklamowych pod kątem technicznym i współpracę z Klientami, właścicielami witryn internetowych, w zakresie emisji reklam.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anita Dąbrowska posiada doświadczenie zawodowe w obszarze emisji reklam w Internecie, badaniu ich efektywności oraz zarządzaniu powierzchnią reklamową. „Zespół One Horizon zyskał specjalistkę, płynnie poruszającą się w tematyce kampanii reklamowych – zarówno w kwestiach technicznych, jak i związanych z analizą. Niewątpliwie przełoży się to na efektywne działania przy prowadzeniu rozbudowanych kampanii dla naszych Klientów” – podkreśla Katarzyna Janicka, dyrektor zarządzająca One Horizon.

One Horizon to sieć reklamy internetowej uruchomiona przez Spicy Mobile. Oferuje rozwiązania reklamowe oparte na metodzie multichannel direct marketing, zapewniając każdemu klientowi indywidualny dobór narzędzi i technologii służących do osiągnięcia założonego celu oraz wsparcie na każdym etapie kampanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij