Jennifer Aniston gwiazdą najnowszej kampanii reklamowej Emirates

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jennifer Aniston gwiazdą najnowszej kampanii reklamowej Emirates

Linie Emirates zaprezentowały dzisiaj długo wyczekiwaną reklamę telewizyjną z udziałem hollywoodzkiej aktorki, reżyserki i producentki filmowej - Jennifer Aniston.

Tym samym przewoźnik po raz pierwszy w historii nawiązał współpracę z gwiazdą filmową światowego formatu przy realizacji internetowo-telewizyjnej kampanii reklamowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aktorka, nagradzana w przeszłości m.in. Złotym Globem i telewizyjną nagrodą Emmy, w dowcipnej reklamie Emirates prezentuje swój komediowy kunszt. Na początku spotu Aniston gorączkowo rozgląda się po kabinie samolotu w poszukiwaniu prysznica, za co wyśmiewa ją personel pokładowy. Okazuje się, że to zły sen, a aktorka budzi się w swojej prywatnej kabinie w klasie pierwszej Emirates i szybko bierze prysznic w Shower Spa, a następnie udaje się do salonu pokładowego – wizytówki samolotów A380 należących do linii.

Urok i rozpoznawalność Jennifer Aniston wśród widzów na całym świecie czynią z niej doskonałą twarz naszej kampanii. Aniston należy do najbardziej pracowitych kobiet Hollywood, w związku z czym – podobnie jak wielu naszych klientów – jest w stanie znaleźć chwilę odpoczynku tylko w czasie podróży. Nasze linie dokładają wszelkich starań, aby te chwile relaksu były wyjątkowe – tłumaczy Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki.

W ramach odmiany od typowych reklam linii lotniczych postanowiliśmy przedstawić naszą niesamowitą ofertę pokładową w humorystyczny sposób. Jennifer Aniston wydała nam się najlepszą kandydatką do tej roli i dla niej napisaliśmy scenariusz. Na planie wyróżniała się profesjonalizmem i talentem komediowym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu – dodaje Boutros Boutros.

Reklamę wyreżyserował weteran branży, nominowany do Oskara Bryan Buckley, który zdobył uznanie serią reklam emitowanych w czasie finałów Super Bowl. Londyńska agencja RKCR/Y&R opracowała koncepcję reklamy, a scenariusz powstał przy współpracy agencji z Bryanem Buckleyem i zespołem ds. reklamy Emirates.

Globalna kampania internetowo-telewizyjna rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych i ZEA, a w listopadzie ukaże się także w innych państwach, w których linie Emirates prowadzą działalność na dużą skalę, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Indiach i Australii.

Do tej pory linie Emirates zainwestowały w ramach kampanii 20 mln dolarów na emisję spotów reklamowych na całym świecie w wersji 30- i 60-sekundowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij