herbatarozgrzewa.pl: TEEKANNE przeciw przymrozkom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
herbatarozgrzewa.pl: TEEKANNE przeciw przymrozkom

19 listopada wystartowała ogólnopolska akcja TEEKANNE przeciw przymrozkom. Firmowe hostessy będą rozgrzewały kierowców aromatycznymi herbatami NERO i EARL GREY aż w 5 miastach: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście.

Firma TEEKANNE Polska rzuca wyzwanie pogodzie i wspiera kierowców rano w godzinach 7 - 9  i po południu od 16 do 18 , czyli w drodze z pracy i po pracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Gwałtowne ochłodzenie ostatnich dni było impulsem do tej decyzji - mówi Maciej Rymski, National Sales Manager firmy Teekanne Polska  -  bo przecież nic tak nie rozgrzewa jak dobra herbata, zwłaszcza czarna z cytryną lub szczególnie lubiana przez naszych konsumentów Earl Grey. Taką herbatę serwujemy na zakorkowanych skrzyżowaniach pięciu polskich miast, w ramach naszej ogólnopolskiej akcji pod hasłem herbatarozgrzewa.pl. Akcję wspiera medialnie agencja 365 PR oraz stacja radiowa RMF MAXXX z Grupy RMF

Herbatarozgrzewa.pl to też specjalny, interaktywny serwis www, który ułatwia nawigację do miejsc w których rozgrzewa herbata TEEKANNE, prezentuje nowe smaki marki, oraz kampanię reklamową z Adamem Małyszem w roli głównej.

- Akcja herbatarozgrzewa.pl to jeden z projektów w ramach kampanii reklamowej firmy na sezon 2012 / 2013 -  mówi Maciej Rymski, National Sales Manager firmy Teekanne Polska  - w telewizyjnej reklamie marki wystąpił ponownie ambasador naszej marki Adam Małysz, który poleca  nowe smaki. Natomiast poza telewizją planujemy wiele dodatkowych projektów i  niespodzianek dla fanów marki i nie tylko. Już dziś zapraszamy też na nasz profil na Facebooku facebook.com/herbatateekanne, gdzie można na bieżąco śledzić wszystkie nowości związane z marką - dodaje Rymski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij