Upoluj swoją przyszłość na Wolves Summit

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Upoluj swoją przyszłość na Wolves Summit

Wolves Summit to największa w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona innowacyjności i przedsiębiorczości. Już 27 i 28 października w Warszawie odbędzie się druga edycja tego wydarzenia. Przyjdź i upoluj swoją przyszłość!

Masz pomysł na biznes i jesteś głodny sukcesu? Interesujesz się nową technologią, sprzedażą i marketingiem? Na konferencji Wolves Summit będziesz miał możliwość poznać ludzi, którzy  przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu, zainwestują w niego albo staną się jego częścią. Dzięki nowoczesnym narzędziom do networkingu, takim jak connection tool - match making (łatwe targetowanie i planowanie spotkań przed konferencją), predefined meeting spots, round tables czy quick talks (1,5 min) będziesz mógł w 110% wykorzystać swoją obecność na konferencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poprzednia edycja Wolves Summit zrzeszyła 1356 uczestników i 113 speakerów z całego świata, m. in. z Argentyny, Kanady, USA, Szwecji, Norwegii, Niemiec i Francji. W dniach 27 i 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki spotka się 2000 uczestników, 800 założycieli start-upów i 200 inwestorów. Bez wątpienia Wolves Summit stało się jednym z największych wydarzeń w Europie, dlatego też podstawowym językiem, w jakim prowadzone będą prelekcje, będzie angielski. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, bo wydarzenie składać się będzie z 8 ścieżek tematycznych, m. in. Fintech, Marketing, Technology, Fashion.

Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć praktyczną wiedzę podczas wykładów i warsztatów prowadzonych przez prelegentów z całego świata, a następnie spotkać się z nimi na wspólnej imprezie. Pierwszy dzień konferencji zwieńczony zostanie after party, które odbędzie się w klubie.

Na Wolves Summit pojawią się przedstawiciele największych marek, m.in. Salesforce, Google, Deloitte, Intel, Orange, Axel Springer, TVN, Grupa ONET, Burda Media, Allegro, PKO BP, Gerda Broker, Poczta Polska, P&G, i wiele, wiele innych.

Jeżeli należysz do zespołu start-upowego, pracujesz w dziale marketingu lub sprzedaży czy też prowadzisz własną agencję, to konferencja Wolves Summit jest wydarzeniem zorganizowanym właśnie dla Ciebie.  Przyjdź i weź udział w networkingu, poznaj swojego przyszłego inwestora, klienta, a może partnera biznesowego. Sprawdź wydarzenie na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij