PR Calling! powiększa zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PR Calling! powiększa zespół

W październiku br. do zespołu PR Calling! dołączyła Maja Sieńkowska, wcześniej związana z branża handlową i social media, z wykształcenia - psycholog.

W PR Calling! objęła stanowisko specjalisty ds. PR. Maja Sieńkowska będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację kompleksowych działań PR dla klientów firmy, m. in. budowanie wizerunku marki w sieci i mediach społecznościowych, content marketing i współpracę z blogerami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

“Maja to wyjątkowa osoba - profesjonalistka, z fantastycznym piórem, głową pełną pomysłów oraz - jak na psychologa przystało - wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi, ale także ambitna biegaczka, jej przygotowania do 37. Maratonu Warszawskiego mogliśmy śledzić w serwisie natemat.pl, gdzie Maja, jako członek drużyny blogerów brała udział w programie PZU Biegaj na zdrowie. Bardzo się cieszę, że Maja dołączyła do naszego zespołu. Jestem przekonana, że jej praca przyniesie wymierne korzyści zarówno agencji jak i klientom” - podsumowuje Katarzyna Dworzyńska, właścicielka agencji PR Calling!.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij