Polska w ćwierćfinale, a kto mistrzem?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polska w ćwierćfinale, a kto mistrzem?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczynają się już dzisiaj. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, jak Polacy wypadliby na turnieju, w którym zamiast goli zdobywałoby się lajki, share’y i komentarze.

Polska jest jednym z największych w Europie rynków social mediowych. W naszym kraju coraz więcej osób posiada konta w serwisach społecznościowych. Liderem wśród polskich portali społecznościowych jest Facebook. Jest to najważniejszy portal społecznościowych w Europie i na świecie. Przy okazji EURO 2012 sprawdziliśmy, jak polski Facebook wygląda na tle innych krajów europejskich.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pod względem liczby użytkowników Polska jest szóstym krajem wśród uczestników EURO 2012. Jednak ten wskaźnik jest bardzo silnie powiązany z liczbą mieszkańców państw, a więc uznaliśmy, iż nie może być przedmiotem rozgrywek w naszych Facebookowych mistrzostwach Europy. Walutą w tym turnieju będzie więc wskaźnik przyrostu liczby użytkowników Facebooka. Na podstawie danych serwisu Socialbakers.com ustaliliśmy, w których państwach liczba użytkowników portalu wzrosła w ostatnich sześciu miesiącach w najwyższym stopniu. W oparciu o te dane przygotowaliśmy infografikę prezentującą drabinkę turnieju według zasad i podziału na grupy – dokładnie takie, jak na EURO. Kto został mistrzem Europy? Które miejsce przypadło Polsce? Zapraszamy do oglądania! 

Autorem infografiki jest agencja Mint Media - agencja interaktywna, oferująca zintegrowane strategie marketingowe w sferze social media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij