Polska agencja nagrodzona w USA za akcję na Super Bowl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polska agencja nagrodzona w USA za akcję na Super Bowl

Najlepsza akcja wykorzystująca social media i geolokalizację – taki tytuł amerykańska Akademia Sztuk Interaktywnych i Wizualnych przyznała akcji zespołu kreatywnego Abanana Advertising polskiej agencji Eura7 w tegorocznym konkursie Davey Awards.

Davey Awards to konkurs dla małych agencji (do 25 mln USD rocznego obrotu) realizujących kampanie na rynku amerykańskim. Jest to inicjatywa Akademii Sztuk Interaktywnych i Wizualnych (Academy of Interactive & Visual Arts – AIVA) skupiającej ponad 600 członków z 15 krajów w celu docenienia dokonań niewielkich agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Abanana zdobyła główną nagrodę w kategorii „social media i geolokalizacja” (Social - Location Based / Proximity Marketing) za akcję wprowadzającą napoje dla sportowców BCAA Xtra na rynek USA. Akcja została przeprowadzona na stadionie w czasie Super Bowl – słynnego finału ligi futbolu amerykańskiego przy pomocy jednego medium – Instagrama. Dzięki zastosowaniu Hashlovers – autorskiego narzędzia agencji do real time marketingu na Instagramie – analitycy i moderatorzy social media weszli w czasie meczu w żywą interakcję z 6,2 tys. osób na trybunach, „wyglądających” na potencjalnych konsumentów marki. Zasięg błyskawicznej, 4-godzinnej akcji wyniósł ok. 70 tys. osób.

„Nasz sukces potwierdza światowy poziom polskiej reklamy – rozumienia nowych mediów i zaawansowania technologicznego. Nie tylko Abanany, ale całej branży, z którą na co dzień konkurujemy” – mówi Łukasz Wołek, prezes agencji i twórca narzędzia Hashlovers.

Więcej o projekcie na blogu Labber.pl.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij