Właściciel portalu Noclegguru.pl w finale European Business Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Właściciel portalu Noclegguru.pl w finale European Business Awards

Węgierska firma turystyczna Szallas.hu Kft, która jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, zyskała tytuł „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards.

Do tegorocznej 9. już edycji European Business Awards zgłosiło się w sumie 32 tys. firm z całej Europy. Najliczniej reprezentowane branże to: IT, produkcja i FMCG. W finale Szallas.hu Kft powalczy o głosy sędziów i międzynarodowej publiczności z 650 firmami z 33 krajów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

European Business Awards to jeden z najważniejszych w Europie niezależnych konkursów biznesowych, którego jury składa się z autorytetów świata biznesu, nauki, mediów i polityki. W konkursie nagradzane są firmy najbardziej dynamiczne, innowacyjne i nastawione na sukces. Dla jurorów rozmiar i wyniki finansowe przedsiębiorstwa nie muszą stanowić najważniejszego kryterium.

Tytuł „National Champion” w konkursie European Business Awards jest kolejnym międzynarodowym wyróżnieniem przyznanym węgierskiej spółce. W 2014 roku firma Szallas.hu była liderem rankingu Deloitte Technology Fast 50, dołączając do grona najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.

W lipcu tego roku Szallas.hu otworzył oddział w Warszawie i uruchomił portal Noclegguru.pl, w którym można dokonać rezerwacji hotelu w jednym ze 175 krajów na całym świecie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij