e-point SA Srebrnym Partnerem SAP / Hybris

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
e-point SA Srebrnym Partnerem SAP / Hybris

SAP/ Hybris Software, globalny dostawca zintegrowanych platform dla e-commerce, oraz e-point SA, specjalizujący się w tworzeniu wielokanałowych rozwiązań sprzedażowych, podpisali porozumienie o współpracy.

Współpraca otwiera e-point dostęp m.in. do wiodących i sprawdzonych technologii, na których firma zamierza oprzeć swoją strategię rozwoju na najbliższe lata. Platforma Hybris idealnie wpisuje się w obszar posiadanej przez e-point wiedzy technologicznej, jak i kompetencje projektowe w zakresie tworzenia złożonych systemów informatycznych. SAP Hybris to idealne rozwiązanie dla wielonarodowych platform e-commerce, sprzedaży bezpośredniej i MLM oraz dla  systemów omnichannel w sektorze finansowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ostatnich latach doszło do cichej, cyfrowej rewolucji, która nieodwracalnie zmieniła ścieżkę zakupową. Klient może przetestować i nabyć produkt poprzez dziesiątki różnych kanałów. Firmy, które najlepiej zrozumieją przebieg procesów zakupowych i stworzą model biznesowy oparty na właściwym rozwiązaniu technologicznym – wygrają.

- Sukces firm, dla których pracuje e-point, zależy od tego, w jaki sposób odpowiadają  one na  oczekiwania swych klientów - mówi Marek Sodolski, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży w e-point - Poszukiwaliśmy oprogramowania, które pozwoli naszym partnerom osiągnąć przewagę konkurencyjną poprzez skuteczniejsze dotarcie do odbiorcy, a jednocześnie będzie na tyle elastyczne, aby błyskawicznie dopasować się do zmieniającego się rynku. Wybór padł na Hybris - uznaliśmy, że to kombinacja dojrzałej technologii, wielu gotowych grup modułów przy jednoczesnym zachowaniu ogromnych możliwości ich dostosowania do warunków klienta.

- Kompetencje, z których znany jest e-point, wskazują, że firma ta dobrze rozumie złożoność nowych modeli biznesowych. To stwarza silną podstawę do współpracy z SAP - mówi Kinga Piecuch, Prezes Zarządu SAP Polska - W wyniku zastosowania strategii wielokanałowej, firmy zauważają zwiększenie lojalności konsumentów, wzrost przewagi konkurencyjnej i lepsze wrażenia konsumentów. Potwierdza to nasze badanie, przeprowadzone wśród decydentów omnichannel. Oczekiwania klientów są i będą kluczowym elementem definiującym strategie sprzedaży wielokanałowej.

Firma Hybris Software, należąca do SAP, jest obecna na rynku od 1997 roku. Oferuje wysokiej jakości narzędzia do zarządzania danymi klientów, procesami komercyjnymi i portfolio produktów, pozwalające na objęcie tym samym rozwiązaniem wielu kanałów (sklepy, call center, aplikacje przeglądarkowe i mobilne, BTL).

e-point SA od blisko 19 lat tworzy  nowatorskie systemy internetowe "szyte na miarę" dla największych międzynarodowych korporacji. Dzięki dobremu know-how z rozwiązań firmy korzystają m.in. Grupa ING, Amway, Raiffeisen Polbank, Lion's Bank, PZU, Aviva, Aegon. Hybris pozyskuje więc  wsparcie stabilnego partnera wdrożeniowego o silnej pozycji rynkowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij