MSLWARSAW zmienia się w Publicis Consultants

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MSLWARSAW zmienia się w Publicis Consultants

MSLWARSAW zmienia nazwę na Publicis Consultants i podkreśla tym samym bliską współpracę z agencjami reklamowymi wchodzącymi w skład Grupy Publicis w Polsce. Pracami agencji kierować będzie Joanna Kwiatkowska – Carbol.

Z dniem 2 listopada agencja MSLWARSAW zmieniła nazwę na Publicis Consultants. Zmiana jest podkreśleniem bliskiej współpracy z Publicis Worldwide, Saatchi & Saatchi oraz Leo Burnett, agencjami reklamowymi należącymi do portfela spółek Grupy Publicis w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stanowisko p.o. Dyrektora Zarządzającego objęła Joanna Kwiatkowska – Carbol, która z agencją związana jest od roku, a z branżą PR od ponad 14 lat. Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych kampanii, które zdobyły większość europejskich branżowych nagród. Posiada bogate doświadczenie w zakresie PR korporacyjnego, produktowego, kampanii antykryzysowych oraz Inwestor Relations.

- Przez ostatnie kilka lat zbieraliśmy doświadczenie dotyczące przekładania działań komunikacyjnych na realizację konkretnych celów organizacji. Coraz bliżej współpracujemy z naszymi siostrzanymi agencjami reklamowymi, dzięki czemu możemy dostarczać nowe rozwiązania związane z budowaniem świadomości marki i zarządzaniem reputacją – powiedziała Joanna Kwiatkowska – Carbol – p.o. Dyrektora Zarządzającego Publicis Consultants.

PUBLICIS CONSULTANTS

Budowanie zaangażowania to budowanie relacji pomiędzy markami i konsumentami oraz tworzenie treści, które przekładają się na wzrost wartości firmy lub instytucji. Publicis Consultants integruje wszystkie aspekty komunikacji, treści oraz wiedzy eksperckiej, w tym: media relations, zarządzanie reputacją, tworzenie strategii komunikacji, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi i budowanie wizerunku jako pracodawcy.

CZĘŚĆ GRUPY PUBLICIS

Publicis Consultants należy do Grupy Publicis, trzeciej największej sieci komunikacyjnej na świecie, oferującej pełen zakres usług i umiejętności: reklamę tradycyjną i cyfrową, public affairs, eventy, zakup mediów i wyspecjalizowaną komunikację. Główne marki koncernu to Leo Burnett, MSLGROUP, PHCG (Publicis Healthcare Communications Group), Publicis Worldwide, Rosetta, Saatchi&Saatchi oraz VivaKi - główny akcelelator Grupy w obszarze media i digital, w którego skład wchodzą Digitas, Razorfish, Starcom MediaVest i ZenithOptimedia.

Publicis Group jest obecna w 104 krajach i zatrudnia 53 000 najwyższej klasy specjalistów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij