Play uruchamia platformę lojalnościowo – gamifikacyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Play uruchamia platformę lojalnościowo – gamifikacyjną

Ruszyła platforma lojalnościowo-gamifikacyjna Player Play. Na stronie player.play.pl osoby posiadające numer w sieci Play będą mogły brać udział w specjalnie zaprojektowanych grach, a punkty wymieniać na dodatkowe usługi.

Gry i aktywności dostępne na platformie przybliżają użytkownikom usługi operatora. Platforma będzie sukcesywnie rozwijana. Obecnie są na niej dostępne gry dotyczące usług dodanych dostępnych w sieci Play takie jak Ochrona Internetu czy Audiobooki. Aktywności w atrakcyjnej formie prezentują usługi operatora oraz przekazują użytkownikom ważne informacje dotyczące proponowanych przez Play rozwiązań.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Player Play to nie tylko zabawa i gry ale również promocja usług dodanych i naszych kanałów komunikacji. Doceniamy lojalność i zaangażowanie naszych klientów i cieszymy się, że tak chętnie korzystają z usług Play oraz usług naszych partnerów – mówi Marcin Winkler, Head of Internet Marketing w Play.

Za ukończenie każdej gry oraz wykonanie proponowanych aktywności, użytkownik otrzymuje punkty, które może wymieniać na usługi lub nagrody. Użytkowcy otrzymują również odznaki, a każdy z wyników trafia do rankingu. Dostęp do platformy wymaga założenia konta. Istnieje również możliwość logowania z wykorzystanie konta Facebook.

Player Play wspiera kampania w mediach społecznościowych.

Za wdrożenie, utrzymanie i stałą obsługę platformy odpowiada należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencja Isobar.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij