Michał Brożonowicz w Endemol Shine Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Brożonowicz w Endemol Shine Polska

Od listopada 2015 roku do polskiego zespołu Endemol Shine, jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie, dołączył Michał Brożonowicz.

Michał Brożonowicz odpowiedzialny będzie za scenariusze i reżyserię wybranych formatów produkowanych przez Endemol Shine Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ostatnio Brożonowicz pracował między innymi dla Golden Media i Jake Vision, a wcześniej dla Rochstar. Reżyserował dla Telewizji Publicznej, Polsatu, TVNu, telewizji TTV czy Fox. Na swoim koncie ma takie programy jak Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, Got To Dance - tylko Taniec czy Szymon Majewski Show (wydawca i reżyser części kabaretowej). W jego portfolio znajdują się również krótkometrażowe filmy fabularne oraz dokumentalne, filmy korporacyjne i reklamowe (Dorota, Karol i Goście) oraz programy sponsorowane (Mistrz Zakupów).

Michał Brożonowicz jest absolwentem szkoły filmowej w Łodzi. Studiował też filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz reklamę w szkołach w Katowicach i Warszawie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij