Op1 dla CROPP - promocja kolekcji snowboardowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Op1 dla CROPP - promocja kolekcji snowboardowej

Spoty promocyjne w reżyserii Marcina „Martineza” Swystuna oraz zdjęcia autorstwa Łukasza Ziętka promują najnowszą kolekcję snowboardową marki CROPP. Śnieżna sesja oraz plan zdjęciowy odbyły się pod koniec… lata na austriackim lodowcu w Hintertux.

Za produkcję kampanii odpowiedzialny był dom produkcyjny Op1.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zimowej kolekcji marki CROPP znajdziemy techniczne ubrania dedykowane dla snowboarderów. Kolekcja damska i męska będzie promowana m.in. przez sportowo-lifestyle’owe spoty, w których zobaczymy dokumentację z wyjazdu grupy przyjaciół. Filmy są pełne ewolucji na stoku, ale także pokażą dobrą zabawę poza nim.

Autorem zdjęć jest Łukasz Ziętek - ceniony fotograf mody i lifestyle’u, stale współpracujący z najważniejszymi tytułami prasowymi w Polsce i za granicą oraz twórca wielu kampanii dla wiodących marek. Nie jest to pierwsza kampania przygotowana przez Łukasza dla firmy CROPP – współpracował on m.in. przy produkcji materiału z wiosennej kampanii w Taipei czy jesiennej wyprawy Cropp’owej ekipy do Hamburga.

Reżyserem spotów jest Marcin „Martinez” Swystun - założyciel i CEO domu produkcyjnego Op1. Na jego koncie są już setki realizacji, w tym wiele dla marki CROPP, m.in. jedna z najpopularniejszych viralowych akcji marki czyli Pure Evil Crew.

Strona kampanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij