Grupa Onet.pl i Ringier Axel Springer Polska rozpoczynają współpracę z Eleven Sports Network

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa Onet.pl i Ringier Axel Springer Polska rozpoczynają współpracę z Eleven Sports Network

Na mocy zawartego porozumienia Grupa Onet-RASP nabyła prawa do pokazywania bramek i fragmentów spotkań z rozgrywek piłkarskich dostępnych w ofercie Eleven Sports Network

 w tym m.in. ligi hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, belgijskiej, szkockiej i angielskiego FA Cup. Pierwsze bramki i skróty z meczów będzie  można zobaczyć już w ten weekend.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wcześniej, w sierpniu 2015, Grupa Onet.pl podpisała z Bundesligą umowę o współpracy, dzięki której użytkownicy serwisów sportowych Grupy Onet-RASP otrzymali darmowy dostęp do ekskluzywnych materiałów związanych z tymi rozgrywkami. Podobna umowa została zawarta w lipcu 2015 z Ekstraklasą. Dzięki umowie z Eleven Sports Network, oferta serwisów sportowych Grupy Onet-RASP poszerza się o rozgrywki największych europejskich lig piłkarskich. Pierwsze bramki i skróty z meczów użytkownicy zobaczą juz w ten weekend, w tym z hiszpańskiego  Grand Derbi  między Realem Madryt i FC Barcelona oraz hitu włoskiej kolejki, meczu Juventus Turyn - AC Milan.

„Naszym celem jest dostarczenie użytkownikom najlepszej jakości kontentu sportowego i treści dziennikarskich na rynku.“ – mówi Łukasz Łazarewicz, dyrektor zarządzający segmentu Sport w Grupie Onet-RASP. „Dzięki umowie z Eleven Sports Network poszerzymy naszą ofertę o rozgrywki kolejnych lig europejskich, co będzie znakomitym uzupełnieniem dla oferowanych już materiałów z Ekstraklasy i Bundesligi. Wierzymy, że spotka się to z aprobatą kibiców i grona prawie 7 mln użytkowników naszych serwisów sportowych.“ – dodaje Łazarewicz. 

Serwisy sportowe Grupy Onet-RASP są od lat najchętniej odwiedzanymi w Polsce. We wrześniu 2015 zanotowały ponad 6,9 mln realnych użytkowników (Megapanel/PBI Gemius).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij