Strefa VICHY w Aptekacosmedica.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Strefa VICHY w Aptekacosmedica.pl

Sama możliwość zrobienia zakupów przez Internet to dziś za mało. Potrzebne są atrakcyjne dla kupujących, innowacyjne propozycje. Dlatego aptekacosmedica.pl stworzyła dedykowane rozwiązanie typu store in store. Jako pierwszy z tej opcji skorzystał lider segmentu dermokosmetycznego - marka VICHY.

Serwis grupy Cosmedica to pierwsza apteka internetowa w Polsce, która daje współpracującym markom możliwość zaistnienia we własnej strefie. Jest tu miejsce na sprzedaż internetową, budowanie relacji z klientem, porady ekspertów, promowanie ofert specjalnych. Twórcy rozwiązania zadbali też o to, by było ono atrakcyjne wizualnie i elastycznie dostosowywało się do potrzeb poszczególnych marek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Fakt, że naszą propozycję jako pierwsza przyjęła znana marka globalna, potwierdza słuszność naszej strategii obecności w Internecie – mówi Grzegorz Kołodziej, Omnichannel Manager Grupy Cosmedica. – VICHY to pierwsza marka, która ma własną strefę na stronie. Pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia. Jesteśmy otwarci na innowacje i na partnerów, którzy tak jak my chętnie podejmą odważne wyzwania i projekty – zapewnia Kołodziej.

Strefa marki jest narzędziem przedłużającym jej komunikację także do sklepu, co umożliwia nie tylko atrakcyjną prezentację obszernej oferty produktowej i e-merchandising według wytycznych producenta, ale również budowanie świadomości marki przez content marketing.

Apteka internetowa Grupy Cosmedica działa od 2009 roku. W serwisie można kupić leki, dermokosmetyki, suplementy diety, akcesoria dla dzieci oraz odżywki dla sportowców. Dostawa jest realizowana maksymalnie w ciągu 48 godzin. Możliwy jest też odbiór osobisty w każdej aptece należącej do grupy Cosmedica.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij