Eurosport i FACEADDICTED wyróżnione w konkursie Kreatura 2015

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eurosport i FACEADDICTED wyróżnione w konkursie Kreatura 2015

Eurosport i agencja FACEADDICTED otrzymała Wyróżnienie w konkursie niezależnej kreacji - KREATURA 2015 w kategorii Film / podkategoria: wideo w internecie za film „Narty, karabiny, dziewczyny”.

Wyróżniony film interaktywny o stylistyce grindhouse, znanej z twórczości Quentina Tarantino, wspierał kampanię promującą relacje Mistrzostw Świata w biathlonie na antenie Eurosportu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Narty, karabiny, dziewczyny” to projekt, który jednocześnie przełamuje standardy przyjęte w komunikacji sportu, a także pokazuje, że takie medium jak Eurosport potrafi zaanektować w swoich działaniach elementy popkultury oraz sprawnie porusza się w przestrzeni interaktywnej. Wyróżnienie ze strony Jury utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy dobrą drogą.” mówi Radek Jaworski, Dyrektor Działu Komunikacji Eurosport.

Piotrek Krauschar, Managing Partner FACEADDICTED dodaje „Cieszy mnie, że mamy możliwość współpracy z Klientem, który nie boi się odchodzić od bezpiecznych schematów, zwłaszcza, jeżeli chodzi o stylistykę, ale także, że mamy możliwość tworzyć niestandardowe projekty dedykowane medium jakim jest internet, a nie kopiując spoty z tv”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij