Kopecki i Grzybowska dołączają do Hypermedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kopecki i Grzybowska dołączają do Hypermedia

Do HUBu technologicznego Hypermedia (należącego do grupy Dentsu Aegis Network Polska) w grudniu dołączyli: Damian Kopecki, jako Brand Commerce Manager oraz Jagoda Grzybowska w roli Brand Commerce Executive.

Kopecki i Grzybowska w Hypermediach dołączają do zespołu Brand Commerce, który odpowiedzialny jest za tworzenie i realizację kompleksowych strategii i rozwiązań biznesowych klientów Hypermedia oraz grupy, w oparciu o dane konsumenckie, procesy komunikacji bezpośredniej z klientem oraz narzędzia eCRM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Damian na nowym stanowisku zajmie się rozwojem oferty konsultingowej. Kompetencje, które posiadł w trakcie swojej kariery wpisują się w świat Brand Commerce, w którym klienci poszukują strategicznego doradztwa biznesowego.

Damian Kopecki spędził 6 lat za granicą studiując w Anglii, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii i Rosji. Damian swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w działach marketingu Warner Bros España i Danone Polska oraz The Boston Consulting Group. Damian przez ponad 6 lat przebywał poza granicami kraju zdobywając wykształcenie w takich placówkach jak m.in. Uniwersytet w Petersburgu, Norweska Szkołą Ekonomii czy Uniwersytet w Hertforshire.

Jagoda Grzybowska w Hypermedia zajmie się wsparciem zespołu Brand Commerce w przygotowaniu m.in. analiz, badań oferty eCommerce klientów oraz strategicznych raportów. Przez ostatni rok Jagoda związana była z Samsung Electronics Polska, gdzie wspierała pracę działu eCommerce oraz CRM.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij