Lady Gaga i Monster High™ we wspólnej walce z dyskryminacją wśród młodzieży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lady Gaga i Monster High™ we wspólnej walce z dyskryminacją wśród młodzieży

Marka Monster High™ nawiązała długofalową współpracę z fundacją Born This Way, której założycielką jest Lady Gaga, światowej sławy gwiazda muzyki pop.

Źródło: www.monsterhigh.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Zjednoczenie sił obu stron ma na celu przeciwdziałanie przemocy i dyskryminacji wśród młodych ludzi oraz zachęcenie ich do tolerancji dla odmienności.

Monster High™, marka znana z propagowania samoakceptacji i wspierania indywidualności wśród dzieci i nastolatków, nawiązała współpracę z fundacją amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi. Wspólne działania z Born This Way mają zachęcić młodych ludzi do kreowania pełnego tolerancji świata, w którym będą mogli otwarcie celebrować swoją odmienność i akceptować ją u innych.

 „W genezę powstania Monster High™ wpisane jest założenie wspierania samoakceptacji oraz szacunek dla indywidualizmu. Zatem połączenie sił z fundacją Born This Way, której misja tak mocno koresponduje z największym celem naszej marki, czyni tę współpracę niezwykle autentyczną” – mówi Lisa McKnight, Senior Vice President i Gobal Brand General Manager Highs™ z Mattel®.  „Razem, korzystając z naszego ogólnoświatowego zasięgu, możemy znaleźć sposoby na pozytywne oddziaływanie na kolejne pokolenia dzieci i wsparcie ich w kreowaniu bardziej przyjaznego świata”.

Fundacja założona przez Lady Gagę zajmuje się promowaniem dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego, psychicznego, jak i emocjonalnego – przeciwdziałając przemocy i dyskryminacji wśród młodych ludzi.

Monster High™ oraz Born This Way będą współpracować przez następne trzy lata. Poprzez eventy, kontent i działania w social mediach naświetlać będą potrzebę integracji i wzmacniania poczucia akceptacji wśród nastolatków.

„Wspieranie tych idei wymaga ogromnego zaangażowania organizacji o różnych korzeniach. Dlatego Born This Way jest tak podekscytowana współpracą z Monster High™ – powiedziała Cynthia Germanotta, prezes fundacji, a prywatnie matka piosenkarki.  „To wspaniała okazja na spotkanie młodych ludzi w ich świecie, co stanowi pierwszy, niezwykle ważny krok na drodze do budowania bardziej tolerancyjnego otoczenia”. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij