UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla marki NESCAFÉ

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla marki NESCAFÉ

„Zakręć kubkiem NESCAFÉ po nagrody” – to hasło ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez Agencję UNIQUE ONE dla marki NESCAFÉ (Nestlé Polska S.A.). UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 15 stycznia i potrwa do 15 marca 2016 roku, a skierowana jest do miłośników kaw NESCAFÉ, ceniących ich niepowtarzalny smak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem działań jest umocnienie wizerunku marki, która tworzy wiele różnych rodzajów kawy - dobrych nie tylko na początek dnia, ale także wprowadzających w doskonały nastrój oraz idealnych na każdą okazję, w myśl hasła: „Dla każdego coś miłego”.

Loteria ma charakter typu instant-win, czyli uczestnik od razu dowiaduje się, czy wygrał. Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo produkty marki NESCAFÉ za minimum 25 zł, a następnie dokonać zgłoszenia na stronie www.zakreckubkiem.pl. Konsument od razu dowiaduje się czy wygrał. Ale cała zabawa polega na tym, że na stronie loterii znajduje się animacja kręcącego się kubka, który podobnie jak w ruletce wskazuje rodzaj wygranej.

Wygrać można nagrody pieniężne: 100 zł (500), 200 zł (500), 300 zł (150), 500 zł (100), 1000 zł (30) oraz 100 ekspresów NESCAFÉ Dolce Gusto.

Dodatkowo, na zakończenie loterii, ze wszystkich zebranych zgłoszeń, zostaną wylosowane trzy wycieczki do Brazylii.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie konceptu kreatywnego, obsługę akcji i jej organizację, stworzenie strony www oraz materiałów POS. Konkurs wspiera ogólnopolska kampania reklamowa obejmująca telewizję, prasę branżową oraz Internet.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij