Świąteczne aplikacje dla Serca i Rozumu oraz Ekspertów Tesco od Lemon Sky

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świąteczne aplikacje dla Serca i Rozumu oraz Ekspertów Tesco od Lemon Sky

Święta coraz bliżej! Z tej okazji agencja Lemon Sky z Grupy ADV przygotowała specjalne aplikacje dla fanów popularnych brand heroes - Serca i Rozumu oraz Ekspertów Tesco. Na Facebooku dostępne są już „Mikołajki” oraz „Prezenter Świąteczny”.

Wiele osób zmaga się z dylematem, jaki prezent uszczęśliwiłby ich bliskich. Na pomoc przychodzi zgrany duet Henio i Krysia! Dzięki aplikacji „Prezenter świąteczny” każdy z łatwością wybierze idealnie pasujący upominek. Wystarczy szczerze odpowiedzieć na kilka pytań pomocniczych, podać zakres cenowy prezentu, a Eksperci z wdziękiem uruchomią magiczną maszynę – Prezenter, która znajdzie najlepsze propozycje gwiazdkowych niespodzianek dla żony, brata czy przyjaciela!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z kolei Serce i Rozum szczegółowo analizują, czy dany użytkownik w ogóle zasłużył na prezent, czy może w tym roku należy mu się rózga! W aplikacji „Mikołajki” bohaterowie nie omieszkają sprawdzić, czy osoba jest uprzejma, docenia innych oraz w jakim zakresie potrafi zabawiać swoich znajomych. W tym celu Serce i Rozum skrupulatnie skanują profil użytkownika, analizują go niezwykle szczegółowo, by na podstawie danych zostawianych na Facebooku dobrać odpowiedni prezent (lub rózgę!).

- Użytkownicy Facebooka uwielbiają brand heroes! Serce i Rozum z Ekspertami Tesco łącznie zgromadzili już blisko 2 miliony fanów. Angażujemy ich nie tylko rekordowo popularnymi postami, ale również aplikacjami, a te notują setki tysięcy wizyt. – mówi Mariusz Pełechaty, Head of Social Media w Lemon Sky.

Czy znani bohaterowie zaskoczą nas czymś jeszcze w te Święta? Z pewnością przekonamy się o tym już wkrótce, bowiem wszystko wskazuje, że to jeszcze nie koniec atrakcji dla użytkowników popularnego serwisu społecznościowego.

Agencja Lemon Sky jest odpowiedzialna za prowadzenie profilu brand heroes Serca i Rozumu oraz Ekspertów Tesco. Łącznie gromadzą niemalże 2 mln fanów. Agencja była wielokrotnie nagradzana za skuteczne kampanie w Social Mediach (nagrody m. in. KTR, Kreatura, Golden Arrow, Złote Orły czy Webstary).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij