NIVEA Pielęgnuje Bliskość na Dzień Babci i Dziadka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
NIVEA Pielęgnuje Bliskość na Dzień Babci i Dziadka

Kim byśmy byli dzisiaj, gdyby nie troskliwość naszej Babci i mądre słowa Dziadka? Oni pamiętali o nas zawsze, i dlatego my powinniśmy pamiętać o ich świętach. NIVEA, troszcząc się o pielęgnowanie relacji z bliskimi, zachęca do składania Babciom i Dziadkom życzeń w formie nowoczesnej laurki

 – własnego, emocjonalnego filmu wideo, który przypomina o tym, jak ważna jest bliskość w rodzinie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dla jednych z nas są tak naprawdę rodzicami, tylko z innego pokolenia, a dla innych źródłem nauki, inspiracji i rodzinnych wartości. Nie da się bez nich pielęgnować bliskości. Mimo różnicy wieku, czasami rozumieją nas lepiej niż nasi rówieśnicy. Babcia i Dziadek – znają nas najlepiej i zasługują na najpiękniejszą laurkę od swoich wnuków.

Na Dzień Babci i Dziadka NIVEA daje niepowtarzalną możliwość dzielenia się z nimi rodzinną bliskością i stworzenia swojego własnego filmu z życzeniami. Każdy, kto będzie chciał dać im coś więcej, niż tylko kwiaty, będzie mógł nagrać wideo ze swoimi życzeniami – to piękny prezent od wnuka lub wnuczki, a także wzruszający sposób na to, by poznać krótkie historie innych.  

Stworzenie własnego filmu jest bardzo proste - film wideo może być nagrany telefonem komórkowym i nie powinien przekraczać 20 sekund. Każdy, kto to zrobi, powinien następnie wgrać go na stronę internetową NIVEA (http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/pielegnuj-bliskosc)   oraz odpowiednio podpisać. Po kilku chwilach NIVEA odeśle link ze spersonalizowanym filmem na podany adres e-mail, gotowy do pokazania Babci i Dziadkowi – to życzenia przekazane w najpiękniejszej formie.

Własne życzenia, prosto z serca, za to w wyjątkowej i profesjonalnej oprawie – to tylko kilka słów, a bardzo często również najpiękniejszy prezent, jaki możemy dać bliskiej osobie. Tylko my tak naprawdę wiemy, czego pragną i co wzrusza do łez nasze Babcie i Dziadków.  

NIVEA przygotowała akcję „Pielęgnuj bliskość z Babcią i Dziadkiem” we współpracy z agencją marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, która stworzyła kampanię w Internecie – od dedykowanego landing page z możliwością tworzenia własnych filmów, przez interaktywne formy wideo, aż po niestandardowe nośniki reklamowe online. Za planowanie i zakup mediów odpowiada OMD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij