LOWE WARSAW rozbudowuje dział digital

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LOWE WARSAW rozbudowuje dział digital

Agencja LOWE Warsaw (Mullen Lowe Group) przyjmuje Digital Art. Directora oraz Junior Copywritera i tym samym rozbudowuje dział digital.

Zespół powiększa się o dwoje kreatywnych członków: Justynę Żychalską, która objęła stanowisko Digital Art. Directora oraz Grzegorza Iłowieckiego – Junior Copywritera. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Justyna posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy w reklamie. Karierę zawodową zaczynała w łódzkich agencjach reklamowych, między innymi w Pheno Agency, gdzie zaprojektowała logotyp Łodzi i współtworzyła identyfikację wizualną miasta Łódź. Przez dwa lata pracowała w Havas Worldwide Warsaw, jako graphic designer, a następnie jako senior designer. Na swoim koncie ma współpracę z takimi klientami jak: Pekao S.A., Orange, NC+, Storck, Apsys, Loreal, Browar Namysłów. 

Grzegorz zaczyna pracę w digital marketingu. Wcześniej tworzył zarówno adaptacje, jak i pełnoprawne scenariusze teatralne i reklamowe. Film promocyjny według jego pomysłu wygrał konkurs instytutu im. Adama Mickiewicza na promocję polskiej prezydentury w Unii Europejskiej.

- Agencja LOWE Warsaw świadczy usługi digital dla takich klientów jak Ferrero, Bakalland czy Pernod Ricard, ale rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi w naturalny sposób wymuszają rozbudowę działu. To dla nas bardzo dobry czas, pojawiają się kolejne możliwości rozwoju, które planujemy efektywnie wykorzystać w nowym roku - mówi Przemysław Półtorak, Digital Director LOWE Warsaw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij