Cydr Lubelski zaprasza do Białki Tatrzańskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cydr Lubelski zaprasza do Białki Tatrzańskiej

Cydr Lubelski jednym ze sponsorów OSCYP Snowboard Contest - największych w Polsce zawodów snowboardowych. Osoba, która przeskoczy nad największą liczbą skrzynek z cydrem, zabierze do domu całą cydrową przeszkodę.

Od siedmiu lat OSCYP Snowboard Contest dominuje na polskiej scenie w organizacji pojedynków na snowboardowe triki. Każdy reprezentant lokalnej sceny chciałby przynajmniej raz stanąć na oscypowym podium. Najlepsi w kraju zawodnicy rywalizować będą na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej w niedzielę 7 lutego. Będziemy tam ze Strefą Cydru Lubelskiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ósma odsłona OSCYPa to mnóstwo dodatkowych atrakcji dla wszystkich fanów sceny snowboardowej. Miłośnicy tworzenia editów video wezmą udział w GoPro Best Video Contest – konkursie na najlepszą relację filmową z zawodów, gdzie nagrodą jest GoPro HERO4 SILVER. Specjalną nagrodę dla najbardziej kreatywnego ridera w kategorii Best Trick przygotowuje firma NIXON. I przede wszystkim będzie szansa na zgarnięcie imprezowego arsenału w konkursie na najwyższe Ollie. Osoba, która przeskoczy nad największą liczbą skrzynek wypełnionych Cydrem Lubelskim, zabierze je do domu.

Dzień przed zawodami - w sobotę 6 lutego w Białce Tatrzańskiej zapraszamy na koncert Spragnionych Lata special edition. W Klubie Bania zagra najbardziej energetyczny góral świata – Gooral, niesamowicie charyzmatyczny artysta, który samą swoją osobowością gwarantuje ogromną dawkę pozytywnej energii. Jego elektroniczna góralszczyzna rozgrzewa do czerwoności!

Będziemy w Białce Tatrzańskiej przez cały weekend 5-7 lutego. Szukajcie strefy Cydru Lubelskiego - grzejemy, orzeźwiamy, rozdajemy gadżety i zapraszamy na Spragnionych Lata!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij