Sieć Goldbach Audience została przekształcona w Ströer Digital Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sieć Goldbach Audience została przekształcona w Ströer Digital Media

Ströer, lider reklamy zewnętrznej, stał się właścicielem sieci Goldbach Audience Poland. Zarząd Grupy Ströer w Polsce zadecydował o przekształceniu sieci Goldbach Audience w Ströer Digital Media.

Do zarządu dołączyli Andrzej Magdziak, Ewa Wiejas-Lipecka i Artur Muszkiet, który będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną spółki jako Managing Director. Ze spółką rozstaje się Wojciech Kałużny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakup sieci wpisuje się w nowy model biznesowy Grupy Ströer, który bazuje na oferowaniu rozwiązań z zakresu On-line OOH. Realizacja strategii rozwijania kompetencji z dziedziny Digital umożliwia dostarczenie klientom profesjonalnych, kompleksowych usług reklamowych.

Na rynku niemieckim, pozycję Grupy Ströer zbudowały znaczące akwizycje, w tym T-online.de - jednego z najpopularniejszych niemieckich serwisów informacyjnych. Grupa systematycznie odnotowuje wzrost przychodów z działalności reklamowej on-line - przewidywany udział Digitalu w przychodach grupy w 2016 roku stanowi 50%.

"Odpowiadając na potrzeby rynku oraz podążając za światowymi trendami, rozwijamy swoje kompetencje w sektorze Digital. W dobie dynamicznych przemian na rynku reklamowym, pragniemy dostarczać wysokiej jakości rozwiązania reklamowe umożliwiające prowadzenie skutecznych, zintegrowanych oraz innowacyjnych działań promocyjnych" - ocenia powołanie Ströer Digital Media Andrzej Magdziak, CEO Grupy Ströer w Polsce.

W styczniu zakończyła się kadencja Wojciecha Kałużnego jako Członka Zarządu Goldbach Audience. Kałużny związany był z firmą od dziewięciu lat.

„Jestem dumny z mojego Zespołu oraz z tego, że razem udało nam się przez wiele lat utrzymać pozycję najlepszego domu sprzedaży Digital w Polsce. Rozstaję się z firmą w przyjaznej atmosferze, pozostawiając spółkę w dobrej kondycji. Wierzę, że doświadczenie nowego zarządu umożliwi dynamiczny rozwój Ströer Digital Media. Mimo mojej decyzji, w najbliższym czasie planuję wspierać działania spółki.” Wojciech Kałużny nie zdradził swoich planów zawodowych.

Ströer Digital Media to wiodący dom sprzedaży mediów interaktywnych, świadczący usługi w obszarze reklamy display, wideo i mobile. W portfolio sieci znajduje się 790 witryn. Sieć dociera do ponad 20 milionów unikalnych użytkowników czyli 80% internautów w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij