Dobra Strona Turystyki 2012 - lista wyróżnionych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dobra Strona Turystyki 2012 - lista wyróżnionych

W wtorek, 11 grudnia, w Warszawie podczas 10. jubileuszowej edycji spotkania marketingu internetowego z turystyką TravelCamp wyróżniono najbardziej interesujące witryny turystyczne. Laureaci Przeglądu otrzymali statuetkę oraz certyfikat Dobrej Strony Turystyki 2012.

Do Plebiscytu DOBRA STRONA TURYSTYKI zgłosiło się 149 serwisów turystycznych. Spośród nich jury wyłoniło sześć witryn internetowych, które wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami, są przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek i przyciągają atrakcyjną, unikalną treścią oraz wzorcową funkcjonalnością.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dobra Strona Turystyki to jedyny w Polsce przegląd stron, podczas którego specjaliści i praktycy z branży internetowej wyróżniają najbardziej interesujące i wiarygodne witryny turystyczne.  Nie jest to jeszcze lista doskonała, bo nie rejestruje wielu ważnych witryn z sektora turystycznego, ale z każdą edycją będzie stanowić coraz lepszy barometr trendów zachodzących w e-turystyce – powiedział Piotr Kasperczak, pomysłodawca plebiscytu i organizator TravelCamp.

Laureaci przeglądu Dobra Strona Turystyki 2012:

  • Nagroda w kategorii Start up - www.placeknow.com
  • Nagroda w kategorii Blog - www.podrozniccy.com
  • Nagroda w kategorii Portal turystyczny - www.travelplanet.pl
  • Nagroda w kategorii Portal miejski - www.turystyczna.lodz.pl
  • Nagroda w kategorii Strona obiektu noclegowego - www.hotelkossak.pl
  • Wyróżnienie - strona www.zamosc.pl
  • Nagroda w kategorii Biuro podróży nie została przyznana.

– Wyróżnienie Pleceknow.com przez Przegląd Dobrej Strony Turystyki jest dla nas ważnym osiągnięciem – mówi Łukasz Sobański, CEO Placeknow.com. – Oznacza to, że nasz serwis spełnia swoją funkcję – dostarcza użytkownikom internetu w łatwy i szybki sposób niezbędnych informacji na temat wybranych lokalizacji będąc jednocześnie przestrzenią wymiany doświadczeń. W 2013 roku czeka nas wiele wyzwań w związku z rozwojem portalu. Otrzymana nagroda jest motorem napędowym do dalszej pracy dla miłośników podróży.

Patronem branżowym plebiscytu jest Polska Izba Turystyki. Organizatorem Przeglądu Dobra Strona Turystyki są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz serwis TravelCamp.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij