Selectivv wkracza do Turcji i zwiększa zatrudnienie w Polsce!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Selectivv wkracza do Turcji i zwiększa zatrudnienie w Polsce!

Polski oddział Selectivv Europe, nie zwalnia tempa rozwoju i przejmuje obsługę kolejnego rynku zagranicznego. Tym razem padło na Turcję.

Po Ukrainie oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcja to kolejny kraj, w którym reklamodawcy, pod bacznym nadzorem Polaków, będą mogli wykorzystać zalety platformy Selectivv i realizować głęboko targetowane kampanie reklamowe na urządzenia mobilne. Tym samym, warszawski oddział Selectivv, staje się centralny punktem operacyjnym izraelskiej marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Rynek telefonii mobilnej w Turcji jest jednym z największych w regionie. Kraj z prawie 80 milionową populacją i corocznymi wzrostami wydatków na kampanie mobilne rzędu 25-30% to idealne miejsce na wykorzystanie potencjału naszej platformy i możliwość dotarcia do dużej liczby nowych klientów” – twierdzi Dominik Karbowski, Wiceprezes Zarządu Selectivv Europe, odpowiedzialny za ekspansję międzynarodową.

Selectivv to platforma, pozwalająca na realizowanie kampanii reklamowych na smartfonach oraz tabletach dla ściśle wyselekcjowanego grona odbiorców. Dzięki integracji kilkunastu globalnych sieci reklamowych, Selectivv posiada obecnie największy zasięg na rynku reklamy mobilnej, dający w samej Polsce możliwość dotarcia do 10 milionów unikalnych użytkowników dziennie oraz możliwość realizacji kampanii w ponad 200 tysiącach aplikacji. Za tworzenie i nadzór nad każdą kampanią, odpowiadają wysoko wykwalifikowani specjaliści. Obecnie, warszawski hub, nadzoruje ponad 35% wszystkich kampanii realizowanych przez firmę. W związku z dynamiczną, międzynarodową ekspansją oraz koniecznością obsługi większej ilości kampanii, Selectivv Polska planuje znacząco zwiększyć zatrudnienie na stanowiskach trafficów i menadżerów kampanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij