Od teraz - ATOM Agency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Od teraz - ATOM Agency

Agencja reklamowa A.T.O.M. Media Interaktywne w 2016 rok wchodzi naprawdę wybuchowo, tym samym rozpoczynając nowy rozdział w historii galaktycznego wizerunku. Od teraz - ATOM Agency, prezentuje się z nowym logo oraz odświeżoną identyfikacją wizualną.

Zmianie towarzyszy również premiera całkowicie przebudowanej strony internetowej firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ATOM Agency zmienia się po ponad 10 latach działalności w branży interaktywnej.

„W ostatnim czasie wykonaliśmy w naszej agencji ogromną pracę. Proces zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych zmian rozpoczęliśmy od wcielenia w życie idei: Thinking outside the box, która nie jest dla nas tylko pustym frazesem. Chcemy, by nasza firma była postrzegana przez obecnych i przyszłych Klientów, jako miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z nieszablonowym myśleniem, a to z kolei prowadzi do konkretnych rezultatów” - powiedział Tomasz Gołacki, założyciel i dyrektor generalny ATOM Agency.

Komunikacja działań agencji została osadzona w kosmicznej scenerii. Galaktyczny charakter przykuwa uwagę odbiorcy, utwierdzając go w przekonaniu, że znalazł się na pokładzie specjalistów gotowych wykreować nieziemskie działania. Odświeżone logo, swoim designem nawiązujące do zagadki dziewięciu kropek - konceptu wykreowanego przez menagerów zarządzania w latach 1970-1980, wraz z pozostałymi elementami identyfikacji tworzy spójny przekaz. Wyjście poza utarte schematy na etapie tworzenia kreacji sprawiło, iż nowy znak jest nieoczywisty i budzi ciekawość odbiorcy.

Zmiana dotychczasowego brandu jest szczególnie widoczna na niedawno uruchomionej stronie agencji. Dobrze zaprojektowana szata graficzna witryny zapewnia jasną i przejrzystą komunikację z Klientami. „W nowej identyfikacji wizualnej postawiliśmy m.in. na dynamikę i nowoczesność, z takimi bowiem wartościami utożsamiamy dobre agencje interaktywne” - dodała Edyta Kądzioła, dyrektor kreatywna ATOM Agency.

Atom Agency to agencja interaktywna, od ponad 10 lat obecna na rynku mediów interaktywnych. Oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi w obszarze marketingu internetowego. Zakres specjalizacji, to m.in. social media, SEO&SEM, ePR, e-commerce, software development, design. Do tej pory agencja zrealizowała ponad 5 000 projektów, współpracując z największymi markami z Polski i zagranicy.

Strona ATOM Agency dostępna pod linkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij