Kampanie Bluerank po raz kolejny nominowane w międzynarodowym konkursie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampanie Bluerank po raz kolejny nominowane w międzynarodowym konkursie!

Bluerank, jako jedyna agencja SEM z całego świata, otrzymała 2 nominacje w konkursie SEMPO Global Awards. Jury doceniło kampanie, które przeprowadziliśmy w zeszłym roku dla serwisów Sportowysklep.pl oraz DOZ.pl. Ostateczne wyniki poznamy 10 marca w trakcie Forum w San Diego.

W każdej kategorii nominowane zostały jedynie 3 kampanie z całego świata, które wykazały świeże spojrzenie, przyniosły ponadprzeciętne efekty oraz realizowały działania z wykorzystaniem najlepszych praktyk w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Pełną listę finalistów można zobaczyć tutaj

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Nominacje w konkursie SEMPO to dla nas wielkie wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Tym bardziej cieszy, że nasze projekty są w stanie tak skutecznie rywalizować na arenie międzynarodowej - mówi Tomasz Sąsiadek, Client Service Director w Bluerank. 

Bluerank otrzymał nominacje w następujących dwóch kategoriach:  

  • Najlepsza Kampania Paid Search przeprowadzona dla Sportowysklep.pl - "How to run an effective Christmas Sale Campaign ";
  • Najlepsza Kampania SEO przeprowadzona dla DOZ.pl - "How to become an absolute online pharmacy leader with relevant organic traffic ".

Sportowysklep.pl to jeden z największych resellerów m.in. takich marek jak Adidas, Nike i Reebok w Polsce, z którym Bluerank współpracuje od 2012 roku. Do konkursu SEMPO zakwalifikowała się kampania z grudnia 2015 roku, kiedy to agencja przeprowadziła bardzo skuteczne działania Paid Search, dotyczące świątecznej wyprzedaży. Jury doceniło efektywność działań w gorącym okresie przedświątecznych wyprzedaży, wzmożonego zainteresowania asortymentem sklepu, ale i intensywnych działań konkurencji. 

Współpraca Bluerank z DOZ.pl to już 7 lat wspólnej historii. Konsekwentnie realizowane działania SEO, przyczyniły się do tego, że DOZ to obecnie niekwestionowany lider w swojej kategorii. Na uwagę zasługuje fakt, że wcześniejsze działania Bluerank dla tego klienta były już 3 razy z rzędu nominowane w innym prestiżowym międzynarodowym konkursie European Search Awards. 

Laureatów konkursu SEMPO Global Awards poznamy 10 marca podczas Forum w San Diego. Bluerank będzie tam reprezentować Tomasz Sąsiadek, Client Service Director. Liczymy, że wróci z dwoma statuetkami! 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij