Zadbaj o swoje loki! - Zachęca Omenaa Mensah

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zadbaj o swoje loki! - Zachęca Omenaa Mensah

49% Polek ma naturalnie falowane lub kręcone włosy. Ich pielęgnacja i układanie stanowi zwykle duże wyzwanie, ale marka Dove ma na nie odpowiedź. To nowa linia kosmetyków do włosów falowanych i kręconych Dove Quench Absolute, której ambasadorką została Omenaa Mensah.

Eksperci marki Dove nieustannie pracują nad tworzeniem nowych receptur i opracowywaniem technologii, które w efektywny sposób pozwalają pielęgnować różne rodzaje włosów i odpowiadać na ich szczególne potrzeby. „Dove Advanced Hair Series to nasz najbardziej zaawansowany program pielęgnacji włosów – mówi Marta Majcherek, Category Manager Hair and Oral Care w Unilever.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To wyjątkowe linie kosmetyków o zaawansowanych formułach, które zapewniają włosom kompleksową i ukierunkowaną pielęgnację. Taka też jest nasza najnowsza propozycja – seria Dove Quench Absolute, dedykowana pielęgnacji włosów naturalnie falowanych i kręconych. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy Omenę Mensah”.

Omenaa Mensah – ambasadorka linii Dove Quench Absolute – to kobieta wszechstronna. Prezenterka telewizyjna, autorka książek i bizneswoman, a także właścicielka fundacji Omenaa Foundation.

Jej znakiem rozpoznawczym jest oryginalna uroda i kręcone włosy. Omenaa sama przyznaje, że dopiero przed kilkoma laty nauczyła się odważnie podkreślać swoje loki.

„Kręcone włosy to nie lada wyzwanie – mówi. – Wymagają sporo uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. Przez lata miałam problem ze znalezieniem właściwych kosmetyków, dlatego jak wiele innych kobiet decydowałam się na codzienne ujarzmianie fryzury i mozolne prostowanie włosów. Z czasem jednak przekonałam się, że zadbane, naturalnie kręcone włosy nie tylko dodają charakteru i stanowią wspaniałą oprawę dla twarzy, ale są również moją najlepszą wizytówką. Dlatego właśnie uważam, że kosmetyki do włosów Dove AHS Quench Absolute to strzał w dziesiątkę. Odżywiają i wzmacniają włosy, a jednocześnie ułatwiają układanie i podkreślają naturalny skręt, co jest dla mnie bardzo ważne” – dodaje.

Wszystkie produkty Dove Quench Absolute wzbogacone zostały niezbędnymi składnikami odżywczymi, proteinami i wyjątkowym olejkiem Buriti, dzięki czemu głęboko odżywiają, wygładzają i wzmacniają* włosy, podkreślając ich naturalny skręt. W linii Dove Quench Absolute znajdują się: szampon, odżywka, maska i serum.

Kampania z udziałem Omenaa Mensah będzie nagłośniona w mediach. W komunikacji zostanie położony nacisk nie tylko na benefity produktów, ale również na kanał sprzedaży. Cała seria będzie bowiem dostępna na wyłączność w drogeriach Rossmann. W ramach zaplanowanych działań została zrealizowana sesja zdjęciowa z udziałem gwiazdy, której efekty będzie można podziwiać w kreacjach reklamowych promujących serię Dove Quench Absolute. Linia będzie promowana zarówno w prasie, internecie, a także na outdorze. Za kreację odpowiada agencja AdBirds, a za planowanie mediów dom mediowy MindShare. Działania PR będzie prowadzić agencja Atelier PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij