Kampania promocyjna gry „Far Cry Primal” z serialem „Blok Ekipa”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania promocyjna gry „Far Cry Primal” z serialem „Blok Ekipa”

Wczoraj, 23 lutego o godzinie 21:00 na antenie Comedy Central Polska wyemitowany został specjalny odcinek kultowej animacji Blok Ekipa. Tym razem przygody Spejsona i kolegów umieszczone zostały w prehistorycznym świecie gry „Far Cry Primal”.

Odcinek specjalny jest elementem kampanii promującej najnowszą grę Ubisoft „Far Cry Primal”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zespół VIACOM Brand Solutions wspólnie z domem mediowym Mindshare, firmą Ubisoft i SPInka Film Studio, przygotował specjalny odcinek serialu Blok Ekipa, w którym główni bohaterowie przenoszą się do krainy Oros z gry „Far Cry Primal”. Twórca serii, Bartosz Walaszek, w charakterystyczny dla siebie prześmiewczy sposób umieścił przygody Spejsona i jego przyjaciół w świat prehistorycznych walk plemiennych nawiązując zarówno do stylu kultowej animacji „Blok ekipa”, jak i oddając charakter samej gry. Swoją premierę odcinek będzie miał we wtorek, 23.02 o 21:00 na antenie Comedy Central, a następnego dnia pojawi się na stronie stacji i na kanale Blok Ekipy na YouTube.

Kolejnym elementem kampanii jest vlog Spejsona, w którym naśladując popularnych vlogerów gamingowych prezentuje recenzję gry „Far Cry Primal”. Działania marketingowe wspiera również konkurs „Pokaż nam swoje barwy bojowe” dostępny na stronie i w mediach społecznościowych Comedy Central.

Akcja promowana jest na antenie Comedy Central, stronie internetowej, w mediach społecznościowych stacji i serialu „Blok Ekipa”. Kampania potrwa od 24.02 do 07.03.

Za koncepcję projektu odpowiada dział kreatywny VIACOM Brand Solutions.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij