„Przygarnij Mnie” drugi raz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Przygarnij Mnie” drugi raz

Od marca Polacy będą mogli śledzić losy nowych bohaterów drugiej edycji programu „Przygarnij Mnie” – zaadoptowanych psów i ich opiekunów. Tym razem w projekcie udział wezmą m.in. Magdalena Steczkowska, Bartosz Obuchowicz, Monika Mazur i jej partner – Tomasz Chrapusta, członkowie zespołu Neo,...

Anna Popek i Mariusz Pudzianowski. W programie poruszone zostaną najważniejsze kwestie związane z opieką nad psami, m.in. prawidłowym sposobem odżywiania. Wiedzą w tym zakresie wesprze uczestników programu „Przygarnij Mnie” marka Pedigree®.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Emisja premierowego odcinka drugiej serii popularnego programu „Przygarnij Mnie” odbędzie się w niedzielę 6 marca o godz. 18:55 na antenie TVP2. Uczestnicy programu to osoby publiczne – wielbiciele czworonogów, którym szczególnie bliski jest los zwierząt. Widzowie będą towarzyszyli opiekunom i pupilom od początku ich wspólnych chwil w schronisku. To właśnie tu poznają Figę, Charliego czy Wafla. „Przygarnij Mnie” poprowadzi Olga Frycz, która dzięki własnym doświadczeniom oraz udziale w pierwszej edycji programu będzie służyć nowicjuszom radą, jak postępować z przygarniętymi psami. Gospodyni programu towarzyszyć będzie bohaterom zarówno w sytuacjach zawodowych (m.in. na planie zdjęciowym czy podczas treningu), jak i prywatnych – domowych. Psi psycholog i terapeutka, Aneta Awtoniuk, pełniąca funkcję eksperta i współprowadzącej, będzie oceniać – zapewne nie raz krytycznie – postępowanie opiekunów. Uczestnicy programu, ucząc się, jednocześnie przybliżą odbiorcom, jak wygląda wychowanie adoptowanego pupila.

Odcinki „Przygarnij Mnie” będą miały wymiar misyjny i edukacyjny. Autorzy programu chcą zwrócić uwagę widzów na problem bezdomnych zwierząt oraz pokazać, jak wiele korzyści płynie z obecności czworonogów w naszych domach. Bohaterowie, a wraz z nimi widzowie z całej Polski, dowiedzą się, w jaki sposób pomagać psom ze schroniska przystosować się do nowych warunków życia. Czworonogi zmierzą się m.in. z podróżą środkami transportu, wizytą u lekarza weterynarii, jak i obcowaniem z pozostałymi domownikami – dorosłymi, dziećmi oraz innymi zwierzętami. Uczestnicy dowiedzą się, że aby zagwarantować psu prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny – oprócz stosowania regularnej profilaktyki zdrowotnej – istotna jest również zbilansowana dieta. Podawanie psom posiłków przygotowanych w domu jest ryzykowne ze względu na trudność w odpowiednim zbilansowaniu wartości odżywczych i energetycznych. Natomiast wprowadzenie do diety czworonogów pełnoporcjowych karm gotowych dostosowanych do wieku psa oraz jego potrzeb zdrowotnych w pełni zaspokaja zapotrzebowanie organizmu psa na składniki odżywcze. Gotowe karmy marki Pedigree® nie wymagają uzupełnienia, ponieważ stanowią kompletny pokarm. Spożywanie przez zwierzęta bezpiecznego i atrakcyjnego smakowo pożywienia pozytywnie wpływa na ich zdrowie. Dzięki ośrodkowi badawczemu Centrum Żywienia i Opieki nad zwierzętami WALTHAM® w Wielkiej Brytanii, Pedigree® opracowując skład karmy kieruje się najnowszą naukową wiedzą na temat potrzeb i życia psów. Podczas audycji Polacy będą mieli okazję poznać te i wiele innych ważnych informacji dotyczących prawidłowego żywienia psów.

Widzowie, obserwując rodzące się przyjaźnie pomiędzy opiekunami a ich pupilami, przekonają się, że wzajemne poznanie może bywa zadaniem niełatwym. Relacje z zawiązywania się prawdziwych więzi pełne będą niespodzianek, ale i chwil trudnych. Na życiowych przykładach ukazane zostaną wszystkie aspekty procesu adopcji psa, a z nimi radości i wzruszenia, jakie psy mogą nam dać. Cotygodniowe perypetie bohaterów zwieńczy odcinek finałowy z udziałem gości specjalnych, który zostanie wyemitowany w pierwszej połowie maja.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij