Peppermint pracuje dla Banku Zachodniego WBK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peppermint pracuje dla Banku Zachodniego WBK

Agencja Peppermint powiększyła swoje portfolio o nowego Klienta - Bank Zachodni WBK S.A. i dołączyła do grona agencji pracujących dla Banku. Peppermint będzie odpowiadała za działania z zakresu BTL i digital.

- Współpraca pomiędzy Bank Zachodni WBK a agencją Peppermint rozpoczęła się w styczniu br., po wygranym przez tę agencję konkursie ofert - mówi Julia Tyburcy, Starszy Specjalista ds. Promocji Produktów w Bank Zachodni WBK. – Przedstawione przez agencję rozwiązania najlepiej odpowiedziały na zapytania konkursowe, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Peppermint.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W konsekwencji wygranego konkursu, agencji Peppermint zostały powierzone działania projektowe z zakresu BTL i digital. Agencja odpowiada za opracowanie strategii i pozycjonowanie danego produktu lub usługi Bank Zachodni WBK, a także za produkcję i wdrożenie działań, w tym za opracowanie kreacji komunikacji.

- Nawiązanie współpracy z Bankiem Zachodnim WBK, to dla nas nie tylko ogromne wyzwanie, ale i szansa realizacji projektów dla kolejnego, wymagającego Klienta – mówi Sabrina Kotkowska,
 Co-Managing Director / Client Service Director w Peppermint. – Jesteśmy przekonani, że zaufanie jakim obdarzył nas Bank Zachodni WBK, z pewnością zaowocuje znakomitymi efektami, a przede wszystkim wzajemną satysfakcją.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij