Agencja Result Media dla „Pitbull. Nowe porządki”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Result Media dla „Pitbull. Nowe porządki”

Nowy film Patryka Vegi od swojej premiery na dużym ekranie zgromadził już ponad milion widzów. Za sukcesem stoi między innymi doskonale dostosowana strategia komunikacji zaplanowana przez VUE MOVIE Distribution. Za jej realizację w social media odpowiadała agencja marketingowa – Result Media.

Celem kampanii było zgromadzenie, jak największej liczby widzów w kinach. Do jego realizacji wykorzystano  między innymi media społecznościowe. Result Media odpowiadało za prowadzenie kampanii reklamowych na Facebook, YouTube oraz  Google Adwords. W ramach tych serwisów wykorzystano pełen miks reklam – posty sponsorowane i promowane wideo na Facebooku czy inDisplay, inStream, engagement ads, search w ramach Google.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Grupa docelowa była dosyć szeroka, ale różniła się w zależności od przekazu. Udało nam się skutecznie do niej dotrzeć, osiągając bardzo dobre wyniki kampanii. To z kolei, bezpośrednio przełożyło się na zapełnienie sal kinowych – komentuje Konrad Spoczyński, Prezes Zarządu Result Media.

Result Media to agencja marketingu internetowego. Zespół tworzą specjaliści z branży marketingu on-line, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze internetowych kampanii reklamowych. Result Media skupia ludzi, którzy specjalizują się w SEM/SEO, analityce internetowej, planowaniu mediów, afiliacji i kampaniach sprzedażowych. Ponadto agencja posiada certyfikat potwierdzający partnerstwo Google.  

VUE MOVIE Distribution (dawne ITI Cinema) – to dystrybutor oraz koproducent filmowy, który od lat jest laureatem licznych, prestiżowych nagród. W swoim portfolio ma dystrybucję kinową takich hitów jak „Pitbull. Nowe porządki”, „Jack Strong”, „Obywatel”, „Służby specjalne”, „Witaj w klubie”, „Oszukane” czy „Mój biegun”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij