Cyber Kids on Real dla Comedy Central

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cyber Kids on Real dla Comedy Central

Agencja Cyber Kids on Real opracowała koncepcję kreatywną i zrealizowała kampanię promującą nowy sezon serialu „Dwie spłukane dziewczyny”, który od niedzieli będzie emitowany na kanale Comedy Central.

Na potrzeby kampanii promującej piąty sezon serialu „Dwie spłukane dziewczyny”, powstały spoty, które emitowane są na kanałach telewizyjnych z portfolio Viacom International Media Networks Polska. Plan mediowy kampanii pod hasłem „Bo to zła babeczka była” obejmuje kampanię zasięgową w internecie: emisję formatów displayowych, kampanię na platformach VOD, społecznościowych, plotkarskich i tematycznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bohaterki serialu stanowią unikalne połączenie siły i kobiecości. Kampanię oparliśmy na mocnym języku i dość pikantnych cytatach, które wizualizują ich niewybredne wypowiedzi. Rysunkowe babeczki są zobrazowaniem trudności bohaterek, mają na sobie żyletki, gwoździe, druty kolczaste - to przewrotna zabawa z fabułą i „ciętym” dowcipem obecnym w serialu. - powiedziała Katarzyna Lorenz, CEO Cyber Kids on Real. 

W ramach kampanii powstał także dedykowany landing page z rozrywkowym kontentem przybliżającym serial, min. filmami zawierającymi wyselekcjonowane fragmenty serialu i wypowiedziami bohaterek.

Kreacje użyte w kampanii przygotowała agencja Cyber Kids on Real. Spoty powstały w kooperacji  Cyber Kids on Real i Viacom. Za planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom Mediavest Group. Agencja wygrała przetarg na kampanię promocyjną serialu. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij