WhitePress publikuje e-book: samodzielny audyt SEO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WhitePress publikuje e-book: samodzielny audyt SEO

Agencja WhitePress przygotowała drugi e-book poświęcony tematyce audytu SEO. Pierwsza publikacja była raportem dotyczącym konkretnej domeny. Tym razem WhitePress opublikował bezpłatny e-book w formie poradnika, który w znacznym stopniu ułatwia przeprowadzanie audytu SEO samodzielnie.

Publikacja jest kolejnym materiałem udostępnionym przez WhitePress w ramach projektu edukacyjnego Nowa Koncepcja SEO. E-book jest pierwszym tak szerokim opracowaniem instrukcji przeprowadzenia audytu SEO samodzielnie na polskim rynku, udostępnionym całkowicie bezpłatnie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Zdajemy sobie sprawę, że stworzenie jednego uniwersalnego szablonu audytu wszystkich strony internetowych nie jest możliwe ze względu na ich różnorodność. Jednak mając to na uwadze przygotowaliśmy pomocne wskazówki, które mogą być wykorzystane przy analizie niemal każdej strony” – mówi Tomasz Stopka, Product Manager w WhitePress.pl i jednocześnie autor e-booka.

W materiale przygotowanym przez WhitePress można znaleźć konkretne porady dotyczące każdego aspektu podstawowego audytu SEO strony internetowej. 50-stronicowe opracowanie zostało podzielone na trzy główne działy skupiające się wokół tematów:

  • aktualna sytuacja w SERP
  • analiza strony w wynikach wyszukania
  • techniczna analiza strony

Materiał jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które prowadzą samodzielnie swoje strony internetowe i chciałyby poprawić ich widoczność. Opracowanie umożliwia przejście krok po kroku po każdym aspekcie ważnym pod kątem SEO dla witryny internetowej.

Mamy nadzieję, że poradnik okaże się pomocny dla wszystkich, którzy samodzielnie promują swoją stronę internetową lub zaczynają karierę jako specjalista SEO. Wiedza zawarta w tym dokumencie pomaga zrozumieć podstawy optymalizacji strony w łatwy sposób” – mówi Paweł Strykowski, współwłaściciel w WhitePress.pl

W skład poradnika wchodzi e-book oraz checklista, w której zostały zawarte najważniejsze informacje dotyczące optymalizacji SEO strony. Całość jest do pobrania z dedykowanej podstrony.

Źródło: Whitepress.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij