Agencja Hand Made zrealizowała premierę Omega Globemaster

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Hand Made zrealizowała premierę Omega Globemaster

Agencja Hand Made przygotowała polską premierę zegarka Omega Globemaster. Wydarzenie odbyło się w marcu 2016 roku w butiku marki Omega w Warszawie.

W ramach premiery miała miejsce konferencja prasowa i wieczorna gala. Tematem przewodnim premiery była odporność modelu Globemaster na pole magnetyczne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jedną z atrakcji była wystawa z lewitującym zegarkiem. Wytworzone pole magnetyczne unosiło zegarek, nie zakłócając przy tym działania modelu Globemaster. Na temat pól magnetycznych i wpływu na działanie zwykłych zegarków, goście usłyszeli więcej od zaproszonych prelegentów: Felix de Rouville (Brand Manager marki OMEGA w Polsce), Mariano Samudio (Technical Advisor OMEGA) oraz Karol Wójcicki (Centrum Nauki Kopernik). Wśród gości pojawili się między innymi Tomasz Kamel i Jakub Wesołowski.

Nowy model marki Omega to innowacyjny produkt, który jest unikatowym i prestiżowym produktem nie tylko ze względu na wygląd, ale również na jego działanie. Jest on pierwszym zegarkiem, który uzyskał certyfikat Master Chronometer wydawany przed Szwajcarski Federalny Instytut Metrologii. Oznacza to, że ten model pracuje bez zarzutu w każdych warunkach.

Agencja reklamowa Hand Made prowadzi komunikację marek we wszystkich głównych mediach, także działania eventowe. W portfolio eventowym agencji znajdują się m.in. marki Volkswagen i Hoop Cola.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij