Zagraj w Follow The Line i sprawdź swój stan z Alkofaktami!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zagraj w Follow The Line i sprawdź swój stan z Alkofaktami!

Jak przedstawić młodym ludziom fakty i mity o alkoholu? Rozwiązaniem mogą być Alkofakty przygotowane przez Lemon Sky dla marki Wyborowa S.A. Aplikacja na smartfony i iPada pozwala sprawdzić stan wiedzy na temat wpływu alkoholu na organizm oraz koordynacji po jego spożyciu.

Alkofakty zawierają zestaw informacji dotyczących konsumpcji alkoholu: ciekawe fakty i mity na jego temat , quiz, kalkulator oraz grę – Follow The Line. Quiz sprawdza jak dobrze użytkownik zna wpływ alkoholu na organizm ludzki. Za pomocą kalkulatora można sprawdzić poziom alkoholu we krwi podając następujące dane: wagę, płeć, ilość i rodzaj spożytego alkoholu oraz informację czy alkohol był wypity po posiłku czy też nie. Jeśli okaże się, że ilość ta jest za duża, aplikacja wskaże kolejne kroki działania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Wybór tak nowoczesnego narzędzia jak wielopoziomowa aplikacja na smartfony (w tym także wersja na IPada) podyktowany był znalezieniem sposobu przekazu, który skutecznie i bez mentorskiej formy napominania dotrze do młodych ludzi, przekaże wiedzę, przedstawi fakty i mity o alkoholu oraz zaintryguje odbiorców unikalną formą quizu. – mówi Katarzyna Kozłowska – Corporate Communications & PR Supervisor Pernod Ricard Polska. 

Follow The Line to gra pokazująca, jak potencjalnie reaguje organizm człowieka po wypiciu określonej ilości drinków. Teraz można przetestować swoją sprawność i przekonać się ku przestrodze, jak długo zdoła się utrzymać równowagę.

- Alkofakty to intuicyjna aplikacja edukacyjna świetnie wykorzystująca możliwości telefonu. Zarówno treść quizu oraz faktów, jak i gra Follow The Line może być dla wielu prawdziwym zaskoczeniem.  – mówi Karolina Kobiela, head of mobile w Lemon Sky.

Cel aplikacji to motywacja jej użytkowników do świadomej i odpowiedzialnej zabawy. Sposób podania informacji jest atrakcyjny dla posiadaczy smartfonów, którzy z chęcią obserwują nowinki w świecie aplikacji mobilnych. Aby skorzystać z Alkofaktów należy mieć ukończone 18 lat.

 - Liczba posiadaczy smartfonów cały czas rośnie, a my chcemy być tam, gdzie są nasi klienci. Aplikacja Alkofakty doskonale wpisuje się w globalną strategię Pernod Ricard, która zakłada dalsze działania związane z obecnością marki na rynku mobilnym. – mówi Dino Metaxas, Digital Marketing Manager w Pernod Ricard.

Aplikację można pobierać z Google Play oraz z AppStore, została ona przygotowana przez Pernod Ricard Polska, Oddział WYBOROWA S.A. w Warszawie, wraz z Lemon Sky (dawniej Adv.pl) z Grupy ADV.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij