Zbigniew Bródka ambasadorem programu „Nestlé porusza Polskę”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zbigniew Bródka ambasadorem programu „Nestlé porusza Polskę”

Zbigniew Bródka, polski łyżwiarz szybki i złoty medalista olimpijski, został ambasadorem programu „Nestlé porusza Polskę”. To jubileuszowa inicjatywa Nestlé z okazji 150-lecia firmy, propagująca aktywny styl życia oraz ruch na świeżym powietrzu.

Firma ufunduje 16 nowoczesnych siłowni terenowych w całym kraju. Internetowe głosowanie na lokalizacje siłowni trwa do 6 lipca na NestlePorusza.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zbigniew Bródka to kilkunastokrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Świata oraz złoty i brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014. Cieszy się ogromną sympatią kibiców, szczególnie dzięki brawurowej wygranej w biegu na 1500 metrów na igrzyskach olimpijskich w Soczi w 2014 roku, gdzie prześcignął swojego rywala o zaledwie 0,003 sekundy. Będący ulubieńcem polskich kibiców Bródka wspiera inicjatywę „Nestlé porusza Polskę”, propagującą aktywność fizyczną w plenerze. 31-letni sportowiec doskonale wie, jak ważna jest dobra kondycja. Na co dzień swoją sprawność fizyczną Bródka wykorzystuje w pracy w jednostce ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. Tak jak na zawodach w Soczi, tutaj też liczy się każda sekunda.

– Kiedy zostałem łyżwiarzem, do najbliższego sztucznego lodowiska w Łodzi miałem 41 km, a do toru łyżwiarskiego dwa razy więcej. Potrzeba dużo wytrwałości i samozaparcia, aby trenować na tak oddalonych obiektach sportowych. Właśnie z tego powodu popieram budowanie ogólnodostępnej infrastruktury sportowej. Cieszę się, że Polacy chcą ćwiczyć i że znajdują się podmioty takie jak Nestlé, które chcą wspierać ludzi w całym kraju w codziennej aktywności fizycznej. Siłownie terenowe to w ogóle jest bardzo fajna inwestycja, gdyż można z niej korzystać bez względu na stopień wytrenowania i bez opłat – powiedział Zbigniew Bródka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij