LoveBrands Relations dla Macrologic SA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LoveBrands Relations dla Macrologic SA

Polski dostawca systemów klasy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw, spółka Macrologic rozpoczęła współpracę z LoveBrands Relations, agencją specjalizującą się w tworzeniu i realizacji zintegrowanych strategii marketingowych.

Do zadań agencji będzie należało zbudowanie strategii komunikacji spółki, jej wdrożenie oraz całościowe przeprowadzenie. LoveBrands Relations poprowadzi dla Macrologic również aktywności media relations i e-PR oraz zajmie się działaniami w zakresie content marketingu. Agencja odpowiedzialna będzie też za współpracę reklamową, sponsoringową i eventową. Dodatkowo umowa przewiduje przygotowanie i realizację przez LoveBrands Relations eventu z okazji 30. rocznicy działalności spółki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cieszymy się, że spółka Macrologic zaufała naszym konsultantom i powierzyła zadanie, którego celem jest wzmocnienie pozycji jej marki. Doskonale rozumiemy wyzwania oraz potrzeby naszego nowego klienta i to jak chce komunikować swoje innowacyjne produkty” – mówi prezes LoveBrands Relations, Dorota Bieniek-Kaska.

Macrologic SA to polski dostawca systemów ERP z 30-letnim doświadczeniem. Oprogramowania spółki przeznaczone są do zarządzania firmami i instytucjami średniej i dużej wielkości. Macrologic jest również autorem i właścicielem technologii MacroBASE, na której opierają się programy informatyczne przez firmę tworzone.

Z ramienia LoveBrands Relations projekt koordynuje ekspert ds. komunikacji i public affairs, Łukasz Antkiewicz wraz z konsultantem ds. komunikacji: Kamilą Wronowską oraz asystentami ds. komunikacji, Pauliną Jabłońską i Justyną Dąbrowską.

Czas trwania umowy objęty jest poufnością. Agencja została wybrana w drodze przetargu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij