YT360.PL uruchamia pierwszy format na swoim kanale YouTube

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
YT360.PL uruchamia pierwszy format na swoim kanale YouTube

YT360 to pierwszy w Polsce serwis traktujący o wideomarketingu. Nie mogło zabraknąć nas również na YouTube. Po roku działalności jako YT360.PL z dumą prezentujemy Wam naszą pierwszą serię wideo, czyli: YT BACKSTAGE.

Co tydzień, na naszym kanale, znajdziecie solidną porcję wiedzy na temat wideomarketingu, promocji kanału czy współpracy marek z youtuberami. Nie zabraknie też legend polskiego YouTube oraz luźniejszych treści, traktujących o twórcach, których z pewnością warto subskrybować.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

YT Backstage – Nowy program twórców portalu YT360.PL

YT Backstage to nowy internetowy talk-show nagrywany w prawdziwym studiu telewizyjnym przez ekipę stojącą za portalem o wideomarketingu w sieci www.yt360.pl. YT Backstage to celne pytania i merytoryczne odpowiedzi dotyczące wideo w Internecie, produkcji filmowej nastawionej na emisję w sieci, nowych form wideo marketingu (Vine, Snapchat, Periscope). Jak marki odnajdują się na YouTube? Co stoi za współpracą z youtuberami? Czemu kampanie wideomarketingowe są tak drogie? Czy twórcy internetowi bardzo chętnie podejmują współprace z markami? Które kanały najszybciej się rozwijają i dlaczego?

Backstage to YouTube od kuchni, czyli praktyczne know how prosto od specjalistów i youtuberów.

Dotychczasowi goście:

Ryan Socash

Krzysztof "Pan Yapa" Janczak

Prowadząca

Aleksandra Mikołajczyk, CEO grupy Moon Media, przepyta ekspertów ze świata wideomarketingu, PR- owców, strategów i aktywnych twórców publikujących na YouTube.

Aleksandra Mikołajczyk to aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, bizneswoman – jednym słowem kobieta wszechstronna. Gra w serialach oraz w teatrze, uczęszcza na studia doktoranckie w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz od 5 lat jest CEO kreatywnej agencji video Moon Media, która zdążyła wyprodukować tysiące klipów, kilkanaście programów, uruchomić telewizję internetową dla przedsiębiorców StartupTV.pl oraz serwis poświęcony social video: YT360.pl. Specjalizuje się w realizacjach materiałów filmowych dystrybuowanych w Internecie i dostarcza treści wideo dla agencji interaktywnych oraz liderów rynku technologii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij