Renault partnerem Wawa Design Festiwal

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Renault partnerem Wawa  Design Festiwal

Renault Polska zostało Partnerem Strategicznym Wawa Design Festiwal i organizuje pierwszą w historii festiwalu wystawę na temat projektowania samochodów. Wystawa odbędzie się pod nazwą: RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION.

W ramach projektu realizowany jest także konkurs dla młodych designerów na zaprojektowanie samochodu autonomicznego oraz warsztaty z Anthonym Lo, światowej sławy projektantem samochodów i Dyrektorem Designu Zewnętrznego Renault.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wawa Design Festiwal odbędzie się w dniach 3-11 września w Soho Factory w Warszawie.

Tematyka tegorocznej edycji Wawa Design Festiwal doskonale wpisuje się w filozofię Renault: synergia człowieka z technologią, otoczeniem i środowiskiem - mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Polska. - Ta współpraca daje nam możliwość zaprezentowania szerszej publiczności pierwszego fascynującego etapu powstawania samochodu, to znaczy procesu jego projektowania - dodaje.

Modele Renault przeszły głęboką odnowę stylistyczną w ciągu ostatnich kilku lat i zyskały niezwykle atrakcyjny wygląd, a zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania ułatwiają codzienne życie. Nowa strategia designu opiera się na odniesieniu do cyklu życia ludzkiego - zakochanie, odkrywanie świata, założenie rodziny, praca, rozrywka. Jednym z autorów nowej strategii jest Anthony Lo, Dyrektor Designu Zewnętrznego Renault, który będzie gościem warszawskiego festiwalu designu.

Wawa Design Festiwal od początku prezentuje i podkreśla wartość dobrego wzornictwa. Celem wydarzenia jest prezentacja i promocja kreatywnego projektowania, ważnego dla rozwoju intelektualnego społeczeństwa. Edukacyjno-rekreacyjny charakter działań zawartych

w programie ma za zadanie stymulować kreatywność nie tylko projektantów i artystów, ale także władz miasta, przedsiębiorców, mieszkańców i turystów.

Wystawa

Wystawa pod nazwą RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION zostanie zaprezentowana w Soho Factory w ramach Wawa Design Festiwal w dniach 3-11 września. Będzie to pierwsza wystawa na temat car designu w historii festiwalu. Zostanie na niej przedstawiony proces powstawania samochodu, od projektu, poprzez concept-car, do ostatecznego produktu.

Konkurs

Konkurs jest skierowany do wszystkich, w szczególności młodych projektantów i ludzi zainteresowanych designem. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie samochodu autonomicznego. Głównym jurorem będzie Anthony Lo, Dyrektor Designu Zewnętrznego Renault. Konkurs rozpoczął się 25 kwietnia, a zakończy 31 maja. Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie renaultpassion.pl.

Warsztaty

Warsztaty skierowane do projektantów poprowadzi sam Anthony Lo, jedna z najważniejszych osób w koncernie Renault w kwestii designu, Dyrektor Designu Zewnętrznego. Warsztaty odbędą się 7 września w Soho Factory na terenie wystawy RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij