Infopublika - szkolenia reklamowe dla instytucji publicznych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Infopublika - szkolenia reklamowe dla instytucji publicznych

Infopublika to inicjatywa edukacyjna, która ma na celu wpływ na jakość kampanii reklamowych inicjowanych przez instytucje publiczne.

Skomplikowane procedury, a przede wszystkim kryterium ceny (często ukryte w postaci zakupu mediów) powodują, że o wygranej w przetargu publicznym decyduje nie najlepszy pomysł i efektywnie wydany budżet, a po prostu najtańsza oferta. Doświadczone, najlepsze agencje reklamowe i domy mediowe rezygnują z uczestnictwa w przetargach, w których nie mogą konkurować jakością. W konsekwencji część kampanii publicznych jest przeprowadzona, jednak bez pomysłu i realnego wpływu na społeczeństwo, a więc ich potencjał nie jest wykorzystany. Pozorne oszczędności doprowadzają więc do straty publicznych pieniędzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

InfoPublika jest projektem edukacyjnym agencji reklamowej Hand Made i partnerów - Arena Media oraz Marketingu przy kawie. Projekt skierowany jest do urzędów i instytucji otwartych na dialog społeczny i profesjonalne prowadzenie przetargów.

Pierwsze szkolenie odbędzie się już 2 czerwca 2016 w Krakowie. Tematem przewodnim jest “SOPZ, czyli brief - o tym jak napisać przetarg na kampanię”. Program szkolenia przewiduje warsztaty i prelekcje, z których będzie można dowiedzieć się m.in. na które zapisy w SOPZ zwrócić szczególną uwagę przy konstruowaniu przetargu, czym się kierować w formułowaniu zwycięskich kryteriów oraz jaka jest specyfika tworzenia kampanii reklamowych. Ponadto uczestnicy poznają najciekawsze akcje społeczne minionych lat.

Wśród prelegentów oraz prowadzących warsztaty pojawią się eksperci z wieloletnim doświadczeniem reklamowym: Joanna Burdek (menadżerka ds. kampanii społecznych w agencji Hand Made), Michał Wieleński (group account director w Arena Media), Jacek Szlak (redaktor naczelny Marketingu przy Kawie) i Dominik Koza (dyrektor ds. rozwoju w agencji Hand Made). Kolejne edycje będą dotyczyły m.in. strategii marketingowej, produkcji filmowej i design thinking.

Strona internetowa wydarzenia: infopublika.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij