Start-Up Challenge - podejmij wyzwanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Start-Up Challenge - podejmij wyzwanie

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland) zrzesza niemal 200 największych podmiotów z kapitałem zagranicznym działających w Polsce, ale wychodzi też naprzeciw młodym przedsiębiorcom. Rusza projekt Start-Up Challenge - konkurs, którego finał...

...odbędzie się podczas dorocznej konferencji ABSL, 29 czerwca w Katowicach. To wyzwanie dla tych, którzy mają  pomysł  na  zbudowanie  własnego  biznesu i nie wahają się poddać ocenie doświadczonych managerów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Chcemy zbudować pomost pomiędzy dużymi firmami a start-upami. Możemy się od siebie wiele nauczyć - młodzi przedsiębiorcy od nas kultury zarządzania, modeli przywództwa know-how; my od start-upów - zwinności, kreatywności - mówi Janusz Dziurzyński, jeden z jurorów w projekcie, dyrektor Procter & Gamble Global Business Services, wiceprezes ABSL.

Młodzi przedsiębiorcy do 1 czerwca mogą zgłaszać swoje pomysły w  jednej  z  trzech kategorii: Analityka i Big Data, Doświadczenie Klienta i Pracownika oraz Robotyka i Automatyzacja Procesów. Z każdej z nich wyłonionych zostanie po  trzech finalistów, którzy dostaną szansę zaprezentowania swoich projektów podczas 7. Konferencji ABSL, odbywającej się 28-29 czerwca w katowickim Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym.

Aby zostać finalistą Start-Up Challenge, należy zgłosić swoją kandydaturę na stronie StartupChallenge.pl, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Na stronie internetowej znajduje się szczegółowy regulamin inicjatywy i wytyczne dotyczące prezentacji projektów przez uczestników na poszczególnych etapach konkursu. Konferencja ABSL corocznie gromadzi około tysiąca uczestników z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej – przedstawicieli największych firm sektora nowoczesnych usług biznesowych, polityków, ekonomistów, analityków.

Gościem honorowym tegorocznej edycji będzie Dr Condoleezza Rice, 66. Sekretarz Stanu USA.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij