Aplikacja coigdzie.pl wraca na smartfony Nokii

W Nokia Store dostępna jest najnowsza wersja bezpłatnej aplikacji coigdzie.pl przygotowanej przez Mobilną Platformę Informacyjną - największą bazę informacji o imprezach i wydarzeniach w Polsce.
O autorze
1 min czytania 2012-07-11

Usługa coigdzie.pl to aplikacja horyzontalna. Jest ona dostępna w Ovi Mapach Nokii.  Pozwala ona sprawdzić, gdzie warto być i co warto zobaczyć w każdym zakątku Polski,  zlokalizować wydarzenie lub seans na mapie, dodać je do kalendarza czy jednym kliknięciem skontaktować się z organizatorem imprezy.

Baza coigdzie.pl to najbardziej kompletny repertuar kin i teatrów oraz największa baza koncertów odbywających się w Polsce. Informacje o imprezach posortowane są według 5 kategorii głównych – Muzyki, Kina, Teatru, Rodzinnych i Sportu. Aplikacja jest dostępna w telefonach Nokia od lipca 2010 roku i od samego początku cieszy się ogromną popularnością, plasując się na drugim miejscu tuż za prognozą pogody w rankingach polskich aplikacji na system operacyjny Symbian. Co tydzień korzysta z niej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Coigdzie.pl monitoruje nie tylko duże aglomeracje, ale także mniejsze miejscowości, dzięki czemu sprawdza, gdzie warto być wszędzie, gdzie jesteśmy. Wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie, co oznacza, że użytkownik na bieżąco jest informowany o zmianach w godzinach seansów czy programach imprez. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj