Awanse w TalentMedia

Magdalena Loose objęła stanowisko Client Service Director, zaś Marta Niemira pełni funkcję Senior Account Manager.
O autorze
1 min czytania 2019-03-13

Magdalena Loose, dotychczas Senior Account Manager, objęła stanowisko Client Service Directora w sieci partnerskiej TalentMedia. Loose będzie raportować bezpośrednio do Piotra Łuczaka, VP of Bussines. Pod zarządzenie Loose trafią działy: client service, produkcji i postprodukcji. Do głównych jej zadań będzie należało zwiększenie synergii zespołów, optymalizacja działań procesowych, utrzymanie i zwiększanie ilości współprac na klientach stałych.            

Jednocześnie w strukturach sieci awansowała Marta Niemira, która objęła stanowisko Senior Account Managera. Niemira będzie zarządzać kilkuosobowym zespołem i odpowiadać za budżety czterech grup klienckich.

Magdalena Loose wcześniej była związana z agencją Kaicińscy.com, Isobar. Pracowała m.in. dla Škody, Disney, Ferrero, Virgin Mobile. Loose posiada także doświadczenie jako producent i kierownik produkcji reklam i filmów.

Z kolei Marta Niemira pracowała poprzednio na stanowisku Account Managera w agencji Grey Group Poland i realizowała kampanie ATL i BTL dla marki Volvo. Związana była też z Lubię to linked by Isobar, gdzie pełniła funkcję kolejno Account Executive i Senior Account Executive. Realizowała projekty dla m. in.  Škody, Opla, Ferrero, Redd’s, Hortex, Auchan w zakresie marketingu digitalowego, współpracy z influencerami i produkcji video.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj